Opis gry Fliplife

0
176
Rate this post

Graj razem z twoimi przyjaciółmi i przeżyj twoje wirtualne życie odnosząc sukces. Tutaj zamieniasz twoje prawdziwe życie na wirtualny byt i zajmujesz się twoją wymarzoną karierą zawodową…

 

W grze na przeglądarkę Fliplife wcielasz się w rolę twojego własnego wirtualnego Alter Ego, ponieważ tutaj czeka na ciebie twoje drugie życie. Stwórz twoją postać i nadaj jej wygląd według własnego upodobania. Masz do dyspozycji między innymi różne typy twarzy oraz fryzury. Akcja gry Fliplife koncentruje się głównie na twojej karierze, przyjaciołach oraz na rozrywce w wolnym czasie.

Abyś mógł dobrze i szczęśliwie żyć, musisz też naturalnie w twoim wirtualnym życiu pracować. Wybierz jeden wymarzony zawód i zdecyduj się na przykład na karierę dziennikarza. Na początku czekają na ciebie raczej małe zadania, takie jak przynoszenie kawy lub polepszanie własnego stylu pisania. Jeżeli zdecydujesz się na pracę kucharza, to również czeka na ciebie mnóstwo pracy. Najpierw zajmujesz się obieraniem ziemniaków, zmywaniem naczyń lub wyrzucaniem śmieci. Jeżeli zakończysz pierwszy dzień w pracy sukcesem, to otrzymasz nagrodę.

W twoim wolnym czasie grasz między innymi w piłkę nożną. Dzięki sprytnej strategii i przy odrobinie talentu zostaniesz już niedługo dobrym sportowcem.

Ważnym elementem gry jest przyjaźń z innymi graczami. Spędzając czas wolny i czas w pracy wraz z innymi bohaterami gry Fliplife, wkrótce się z nimi zaprzyjaźnisz. Ten gracz, z którym spędzisz najwięcej czasu, zostanie twoim najlepszym przyjacielem i będziesz otrzymywał od niego 0,3 procent jego punktów doświadczenia.