Opis gry SuperMechs

0
178
Rate this post

Samodzielnie zbuduj własnego walczącego robota i wyzwij na pojedynek pozostałych graczy. Jako pilot własnoręcznie zaprojektowanego mecha pokonasz jednego wroga za drugim w trzymających w napięciu rozgrywkach.

 

Niewymagająca grafika w grze przeglądarkowej SuperMechs przywołuje na myśl gry na konsole starszej daty. Jednak mimo niezbyt zaawansowanej grafiki gra potrafi wciągnąć na długie godziny. Przede wszystkim dzięki opcji możliwości samodzielnego zaprojektowania i zbudowania mecha, walecznego robota, za sterami którego wyruszysz na pasjonujące pojedynki w grze.

W grze online SuperMechs wcielasz się w rolę mechanika we własnym warsztacie, tylko że zamiast w samochodach, dłubiesz w robotach wojennych. Liczne jednostki i części, które są do twojej dyspozycji w grze sprawiają, że spod twoich rąk może wyjść prawdziwe dzieło sztuki, równie zabójcze, co piękne. Oprócz korpusu, nóg i głowy masz również miejsce na dodatkowe moduły, które połączone w jedno staną się istną maszyną do zabijania. W zależności od osiągniętego poziomu w grze masz do dyspozycji coraz większy wybór części do twojego robota.

Jeśli marzą ci się bardziej zaawansowane technologicznie części będziesz musiał wykazać się siłą na arenie. Tylko w ten sposób, czyli pokonując kolejnych przeciwników będziesz w stanie zarobić tyle punktów, by móc spieniężyć je w wirtualnym sklepie na dodatkowe moduły. Każda walka, do której potrzebujesz nie tylko siły, ale także sprytu i odpowiednio obranej strategii przybliża cię do najwyższego miejsca na podium. Twoimi przeciwnikami będą zarówno inni gracze jak i sterowane komputerowo maszyny.

Utrzymana graficznie w stylu retro gra SuperMechs jest dostępna w oknie przeglądarki internetowej. Jeśli nie jesteś pewien, czy gra jest w twoim stylu, możesz przed rejestracją najpierw wypróbować ja jako gość.