NoStale

0
161
Rate this post

NoStale to kierowana głównie do młodszych graczy produkcja koreańskiego studia Entwell, wydana przez jednego z największych producentów w branży gier przeglądarkowych – firmę Gameforge. Tytuł należy do gatunku MMORPG i został okraszony bajkową, stylizowaną na mangową grafiką, natychmiast przywołującą na myśl kraje azjatyckie.

Gracz wciela się w młodego bohatera, który opuszcza rodzinny dom i wyrusza w pełen niebezpieczeństw świat. Wygląd postaci można modyfikować zależnie od gustu użytkownika. Początkowo gra narzuca protagoniście klasę Poszukiwacz Przygód – po osiągnięciu piętnastego poziomu można pozostawić domyślną lub wybrać jedną z trzech pozostałych – Maga, Łucznika lub Wojownika. Zdecydowanie się na określoną klasę determinuje póżniejszy styl gry, ponieważ każdy typ wiąże się z innymi statystykami. Ważna jest interakcja z innymi graczami – współpraca znacznie ułatwia zdobywanie punktów doświadczenia. Sama akcja jest nieskomplikowana i nie trzeba spędzić wielu godzin nad NoStale, by zgłębić mechanikę gry.

Do zagrania w NoStale potrzebna jest jedynie przeglądarka internetowa i nie jest wymagane instalowanie dodatkowych wtyczek. Dzięki prostej grafice nie powinno być problemów z płynnością rozgrywki.