Opis gry Boom Beach

0
166
Rate this post

Życie nad morzem byłoby cudowne, gdyby nie te zagorzałe walki na pełnym morzu. Zawsze coś się dzieje na plaży…

 

Urlop na tropikalnej wyspie możesz całkiem zapomnieć, bowiem w grze Boom Beach czekają cię niekończące się wymiany strzałów. Odnosząc się do tytułu gry można nawet powiedzieć, że panuje bombowa atmosfera. Twoja baza, położona bezpośrednio nad morzem, jest szczególnie kuszącym celem dla innych graczy. Bezustannie lądują na twojej plaży obce, bojowo nastawione jednostki – psujące tobie urlop nad wodą. O ile zadbasz o solidną obronę, nieproszeni goście będą mieli raczej kiepskie szanse na wygraną. Jak wiadomo, zemsta jest słodka i w tym wypadku powinieneś pozwolić sobie od czasu do czasu na drobny, niemniej ultra-precyzyjny odwet. Równomierną mieszanką ofensywy i defensywy zostaniesz prędzej czy później potężnym bohaterem świata. Jak nadejdzie ta chwila, powinieneś powoli rozejrzeć się za kolejnymi, jeszcze bardziej wymagającymi wyzwaniami w darmowej grze na smartfony Boom Beach.

W grze Boom Beach trafisz nie tylko na wrogich graczy, czyha na ciebie ponadto frakcja NPC, zwana Blackguards. Tak właściwie nawet nikt nie wie, do czego dąży frakcja Blackguards, ale może właśnie ty odkryjesz spisek tej tajemniczej organizacji. Odkrywając obce wyspy znajdziesz przy odrobinie szczęścia szczególnie cenne skarby. Atakując wyspy pozostałych graczy tytułu Boom Beach zgarniesz ponadto cenny surowce, potrzebne na dalszą rozbudowę twojej bazy a wraz z tym jej obrony.

Boom Beach jest z kolei trzecią grą na smartfony wydawcy Supercell (Hay Day, Clash of Clans). Gra strategiczna jest free-to-play i po jej premierze dostępna będzie nie tylko na iPhona i iPada, ale i też na urządzenia z systemem Android.