Opis gry Deadbreed

0
256
Rate this post

Po zmroku zaczynają się łowy. Tylko od ciebie i twoich umiejętności zależy, czy będziesz łowcą czy łupem…

 

Deadbreed jest kolejnym przedstawicielem gatunku MOBA. W mrocznym świecie fantasy, wzorującym się na średniowieczu, czekają was pełne akcji walki 3-na-3. W grze Deadbreed będziesz mógł przejąć kontrolę nad stworzeniem, mierzącym swoje nieludzkie siły z innymi graczami w darmowych rozróbach nocnych. Wybór grywalnych postaci aczkolwiek nie jest ograniczony wyłącznie do stworzeń, które nocą polują na zabłądzonych podróżujących. Do wyboru stoi również mnóstwo kreatur, będących wielkim niebezpieczeństwem za dnia. Jeśli jednak nie chcesz ograniczać się, co do pory dnia i wyruszyć na łowy zarówno dniem jak i nocą, wybierz najgroźniejszego drapieżnika, wilka w owczej skórze – człowieka!

Dodatkowo do rasy, wybierasz jedną z dostępnych klas bohaterskich, wojownika, łucznika lub czarodzieja, którzy różnią się sposobem walki. Wojownik jest mistrzem walki wręcz, łucznik woli atak z bezpiecznej odległości, a kunszt walki wręcz czarodzieja nie jest godny naśladowania, niemniej godne podziwu są jego zaklęcia. Deadbreed wyróżnia się od innych tytułów tego gatunku oferowanymi opcjami indywidualizacji. Każda z postaci posiada unikalne umiejętności, które można rozwijać według własnej potrzeby w dalszym przebiegu gry. Nie tylko wolno tobie dostosować umiejętności twojej postaci ale i również zmienić jej cały wygląd. Zdobyczą wirtualnych rozróbek będą punkty doświadczenia, które możesz wykorzystać na ukształtowanie twojej postaci według własnej wyobraźni. Na każdej mapce będą na ciebie czekać ponadto dodatkowe questy oraz podziemia. Kolejną innowacją jest możliwość dopasowania mapek do twoich rozgrywek, określając jak mają wyglądać podziemia oraz wyzwania, stawiane na danej mapce.

Mimo wszystkich innowacji darmowego tytułu, główne zadanie nie odbiega daleko od konwencji gatunku MOBA i polega oczywiście na zniszczeniu bazy wrogiej drużyny.