Gra World of Tanks

0
153
Rate this post

Do dyspozycji otrzymujemy ponad 150 różnego rodzajów maszyn, które kiedyś brały udział w drugiej wojnie światowej aż do czasów konfliktu koreańskiego. Każda jednostka posiada charakterystykę techniczną i krótki rysopis historyczny.

Gracze mogą ulepszać i modyfikować swoje czołgi w zależności od posiadanych punktów doświadczenia, które przeznaczane są na badania oraz pieniędzy, za pomocą których zmodernizujemy nasz wehikuł. Potyczki prowadzone są na niewielkich mapach, do których przydzielani jesteśmy losowo lub też może przystąpić jako kompania.

World of Tanks przyjdzie nam rozwijać i usprawniać nasze opancerzone monstrum niczym postać w produkcjach RPG, jednocześnie używając przy tym zmysłu taktyczno-strategicznego na mapie bitewnej. Do tego wszystkie musimy dołożyć elementy symulacji oraz akcji i powstaje nam bardzo wybuchowy mix. Warto wziąć sobie do serca, że w tej grze wymagana jest praca zespołowa, bo inaczej szybko będziemy wracać do warsztatu naprawiać nasze maszyny.

Pobrany plik połączy się z serwerem, a następnie pobierz zawartość. Do grania wymagana jest też posiadanie konta na stronie worldoftanks.eu.

Wymagania World of Tanks:
Core 2 Duo 3 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB RAM (GeForce 9800 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP/Vista/7