Opis gry Wewaii

0
208
Rate this post

Weź się za prace i stwórz raj turystyczny nad morzem. Potrafisz zmienić stare, zniszczone budy w luksusowy, pięciogwiazdowy hotel? Czeka na ciebie dużo zadań…

 

Słońce piecze i morze szumi, lecz na ciebie czeka wiele wyzwań. Pod palmami pracujesz bez przerwy, przed sobą masz jeszcze długą drogę. W grze Wewaii zajmiesz się własnym hotelem pod palmami nad morzem. Planuj ogromny i bajeczny raj turystyczny i spraw, aby każdy gość był szczęśliwy.

Budowa kompleksu turystycznego wymaga od ciebie całej twojej uwagi. Nikt nie chce noclegować w starym, brzydkim budynku. Za pomocą nowych noclegów przyciągniesz dużo gości.

Na lotnisku zachęcasz turystów do własnego hotelu. Każdy gość ma indywidualne życzenia, które musisz w grze Wewaii spełnić. Właśnie dlatego musisz urządzić między innymi imprezę nad morzem, karaoke lub różne konkursy. Dużym zainteresowaniem cieszą się też sportowe atrakcje. Do tego musisz w grze Wewaii zwrócić uwagę na leżaki: Spraw, aby turyści mieli w pobliżu morza wystarczającą ilość leżaków.

W trakcie gry Wewaii zdobędziesz przy odrobinie szczęścia i z porządną strategią nowe umiejętności. We własnym kompleksie wypoczynkowym wybudujesz od czasu do czasu nowe atrakcje. Poza tym masz do dyspozycji na przykład różne drzewka, kwiatki i inne ozdoby. Każdy szczęśliwy gość podaruje ci wartościowe Punkty Doświadczenia.

Już nie długo zgromadzisz wielki majątek, który zainwestujesz w luksusowe elementy. Potrafisz stworzyć przepiękny raj turystyczny?