Opis gry Angry Birds Star Wars 2

0
192
Rate this post

Druga odsłona tytułu łączącego świat Angry Birds z Gwiezdnymi Wojnami, tym razem zabierze cię na przygody związane z nową trylogią Star Wars, gdzie poznasz wiele nowych krain, a nawet dostaniesz możliwość grania jako świnia.

 

Akcja Angry Birds Star Wars 2, tak samo jak w filmowym pierwowzorze dzieje się przed wydarzeniami z Angry Birds Star Wars. Tym razem będziesz musiał wycelować swoją procę przeciw siłom Wieprzowej Federacji, walcząc po stronie ptaków, lub przyłączając się do świńskiej strony mocy. Bowiem po raz pierwszy w historii gier Angry Birds będziesz mógł grać jako świnie, prowadząc Darth Maula, Imperatora Palpatine, Dartha Vadera czy Generała Grievousa. Oczywiście ptasia strona mocy także wzmocni się nowymi bohaterami w postaci mistrza Yody, młodego Anakina korzystającego ze swojego wyścigowego poda, Mace Windu i wielu innych. W sumie będziesz miał do dyspozycji ponad 30 postaci, które dzięki nowym funkcjom będziesz mógł zmieniać nawet podczas rozgrywki.

Kolejną nowością związaną z postaciami są tzw. Telepody, czyli małe zabawki bohaterów Angry Birds. Taką figurkę można przyłożyć do wbudowanej kamery, zeskanować ją i tym sposobem wprowadzić ją prosto do gry. Jest to pierwsza gra z serii Angry Birds, która udostępnia możliwość korzystania z tego gadżetu.

Kontynuacja kosmicznej przygody od Rovio zaoferuje ci zupełnie nowe plansze i zadania. Pojawią się kolejne rozdziały, w których między innymi będziesz musiał na Tatooine pokonać pilota ścigaczy Sebulbę, zmierzyć się z armią klonów Republiki na planecie Kamino, czy przegonić Sithów, którzy opanowali przestrzeń powietrzną planety Coruscant. Tak więc znów będziesz musiał wystrzeliwać z procy swoich podopiecznych i wykorzystując ich moce specjalne, rozbijać kolejne konstrukcje i przebijać się do następnych poziomów. Każdy z wielu rozdziałów gry oparty na różnych wydarzeniach w nowej trylogii Gwiezdnych Wojen zawiera w sobie wiele osiągnięć do zdobycia, oraz ukryte plansze do których otrzymasz dostęp, po zdobyciu odpowiedniej ilości punktów.

Dołącz więc do jednej ze stron mocy, graj ptakami lub świniami i przeżywaj niesamowite przygody na bajecznych planetach odległej galaktyki w darmowej grze, która dostępna jest na urządzenia mobilne z systemem iOS i Andorid.