Opis gry Batman: Arkham Origins

0
222
Rate this post

Czarny rycerz powraca, tym razem na urządzenia mobilne. Wciel się w rolę Batmana i pokonaj wszystkich łotrów gnieżdżących się w zakamarkach Gotham City. Ta mobilna bijatyka pozwoli ci teraz bronić porządku w twoim mieście gdzie tylko będziesz chciał.

 

Gotham City to mroczne i niebezpieczne miejsce. Zło czai się za każdym rogiem. Okrutne typy opanowały prawie każdą część miasta, a policja i miejscy urzędnicy są właściwie bezsilni wobec tej plagi. Tylko jeden bohater może pokonać ich wszystkich i oczyścić ulice miasta. Jego czarny strój ozdabia sylwetka nietoperza, która w razie potrzeby pojawia się po zmroku na niebie nad miastem. Jego pięść nie zna litości, a jego imię to Batman!

Mobilna wersja Batman: Arkham Origins powstała na podstawie gry o tej samej nazwie wydanej w 2013 roku na konsole i PC. To jedna z części całej serii, której kolejne tytuły ujrzały światło dzienne w 2009 roku – Batman: Arkham Asylum i 2011 roku – Batman Arkham City. Mobilną wersję można by uznać za prequel całej serii, ponieważ jej akcja rozgrywa się kilka lat przed wydarzeniami znanymi z Arkham Asylum. Młody Batman może jest jeszcze kiepsko wyposażony, ale nie przeszkadza mu to zaprowadzać porządku w mieście. Batman: Arkham Origins to gra z gatunku bijatyk, gdzie przemierzając mroczną metropolię będziesz napotykał kolejnych złoczyńców do pokonania. Gra w pełni korzysta z dotykowych możliwości smarftonów i tabletów, dzięki czemu różnymi gestami dłoni będziesz mógł uderzać, blokować i unikać ciosów. Ten pełen akcji tytuł zawiera w sobie szeroki asortyment broni, umiejętności i gadżetów, które dają Batmanowi odpowiednią przewagę nad jego przeciwnikami. W trakcie rozgrywki będziesz mógł odblokować ponad 15 różnych strojów, które będą miały wpływ na twoje życie, obrażenia i szybkość reakcji. Dołącz do tego odpowiednie gadżety, a żaden ze złoczyńców nie będzie miał z tobą szans.

Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość połączenia konta konsolowego z wersją na urządzenia dotykowe. Dzięki temu będziesz w stanie odblokować dodatkowe możliwości tej gry na iOS i Androida poszerzając ją o nową zawartość.