Opis gry Batheo

0
161
Rate this post

Przeżyj podróż w czasie do epoki starożytności, gdzie bogowie nadal są u władzy. W tym świecie sława, honor i walka to nie tylko puste słowa. A potęga twego imperium decyduje o twoich losach.

 

W Batheo, darmowej grze strategicznej, cofasz się w czasie do czasów starożytnej Grecji, w której mitologiczni bogowie nadal mają ostatnie słowo. Każdy gracz rozpoczyna grę od zbudowania własnego miasta oraz armii, które w trakcie gry będzie musiał sykcesywnie rozbudowywać, aby urosło do potęgi imperium. Będziesz więc musiał nie lada się natrudzić, aby dobrze rozdysponować posiadane zasoby. Trening twoich żołnierzy należy również do twoich codziennych zadań, dzięki silnej armii masz szansę na ostateczne zwycięstwo w grze przeglądarkowej Batheo.

Na mapie świata w Batheo możesz sprawdzić, które regiony stoją przed tobą otworem, a więc które będziesz mógł podbić. Będziesz mógł również w ten sposób zaplanować rozmieszczenie własnych oddziałów jak również planować podbijanie kolejnych terytoriów innych graczy. Jeśli uda ci się podbić kolejnych graczy będziesz mógł liczyć na sowite nagrody oraz unikatowe wyposażenie. Na każdej mapie znajdziesz również kolejne questy, które będziesz musiał zaliczyć, aby przejść na wyższy poziom w grze.

W Batheo czekają na ciebie nie tylko potyczki z innymi graczami, ale także liczni przeciwnicy NPC, których zadaniem bedzie opóźnić twoje podboje. Nie pozwól im na to. W grze masz do wyboru aż osiem mitologicznych frakcji, do których możesz się przyłączyć. Między innymi Testudo, Lochoi oraz Crescent, każda z nich posiada indywidualne mocne i słabe strony.

Od obranej strategii zależą twe losy w browserowej grze free-2-play Batheo. Zmierzysz się więc niejednokrotnie w walkach PvP oraz PvE. Pamiętaj więc, że aby utrzymać potężne imperium musisz dbać przede wszystkim o rozwój niepokonanej i nieustraszonej armii.