Opis gry Total War: Arena

0
133
Rate this post

Sprawdź się w roli stratega i przeprowadź wojska przez planszę prosto w kierunku zwycięstwa. Walcz z innymi graczami online w epickich walkach na arenie, triumfuj i naucz się obracać przeciwieństwa na korzyść swojej armii.

 

Total War: Arena to strategiczna gra free-to-play z gatunku MOBA, w której w historycznych realiach przyjdzie ci ścierać się w emocjonujących pojedynkach z innymi zdeterminowanymi tak jak ty i uzbrojonymi w dostęp do internetu śmiałkami. Żeby stanąć na czele wojsk i zacząć wydawać jednostkom swoje pierwsze rozkazy musisz tylko pobrać grę na dysk swojego PC. W zasięgu twojej ręki znajduje się wojenna gra, która szczególnie może zainteresować fanów RTS (Real-time strategy) i historycznych bitw oraz miłośników wielkiego planowania. Każdy, kto lubi strategiczne rozgrywki w idealnie klasycznej postaci doceni wykorzystany w Total War: Arena widok z góry i schematyczne przedstawienie czekających na rozkazy oddziałów. Do twojej dyspozycji na polu bitwy może stanąć nawet do 1.500 wyszkolonych żołnierzy. W miarę postępów w grze i level up’ów będą stale zwiększać się twoje możliwości rozwoju i działań. Rozwój umiejętności, nowe bronie i zbroje będą obok satysfakcji twoimi nagrodami za odważne poczynania. Prawdziwym smaczkiem Total War: Arena jest jednak znakomite grono dowódców spośród którego możesz wytypować tego, który będzie twoim reprezentantem, gdy dojdzie do starć.

Sam zdecydujesz, czy losy swojej armii chcesz powierzyć Aleksandrowi Wielkiemu, Cezarowi, Kaliguli czy może heroicznemu Leonidasowi. Każdy z liderów ma swój własny styl walki. Jak wygląda gra Total War: Arena w praktyce? Do batalii stajesz w trybie 10 versus 10 na mapach dostosowanych specjalnie do twojego indywidualnego rozgrywania epickich batalii, legendarnych wygranych i druzgocących porażek. Twoim zadaniem będą zdecydowane reakcje na szybkie zmiany sytuacji na arenie, mądre zarządzanie swoimi podwładnymi i – co chyba najważniejsze – współpraca z twoimi sprzymierzeńcami. Gry MOBA nie istniałyby bez kooperacji więc twoje efektywne porozumienie z resztą drużyny może zaważyć na wynikach pojedynków!