Opis gry World at Arms

0
152
Rate this post

Broń swojego kraju i dołącz do emocjonujących starć zbrojnych na lądzie, w powietrzu i pod wodą. Realizuj kampanię jednoosobową lub dołącz do jednej z frakcji w trybie multiplayer. Możesz udowodnić, że to ty jesteś idealnym dowódcą militarnego imperium.

 

Od zawsze czułeś, że drzemie w tobie charyzmatyczny lider? Nie ma lepszej okazji na zaprezentowanie swoich taktycznych umiejętności i zmysłu poruszania się po meandrach świata wojny niż realia, w których rozgrywa się fabuła mobilnej gry strategicznej World at Arms. Okazuje się, że twojemu krajowi i całej planecie postanowiły zagrozić wrogo nastawione formacje zbrojne. Żeby udaremnić napastnikom odwrócenie porządku całego cywilizowanego, wolnego od terroru świata, musisz interweniować. Bez twojej pomocy, glob zostanie całkowicie zdominowany przez uzbrojonych po zęby uzurpatorów. Tak się jednak dobrze składa, że do swojej dyspozycji masz potężną armię, która pozostaje cały czas w gotowości czekając na nowe dyspozycje. Walka w grze wojennej free-to-play World at Arms rozgrywa się na ziemi, w powietrzu i pod wodą. Jako dowódca wojsk nie cofniesz się przed niczym, żeby stanąć w obronie swojego kraju i w wymagających bitwach przechylać szalę zwycięstwa na swoją stronę. Każdy sposób jest dobry, żeby zaskoczyć przeciwnika i zaatakować na najbardziej nieoczekiwane sposoby. Batalie, których będziesz świadkiem i uczestnikiem mogą rozgrywać się w trybie jednoosobowym lub multiplayer. Jeżeli nie chcesz być samotnym wilkiem i zdecydujesz się na grę z innymi graczami, w World at Arms będziesz mógł dołączać do sojuszniczych frakcji i omawiać na czacie szczegóły waszej wspólnej taktyki.

Opracowywanie i realizacja strategii to jednak o wiele więcej niż sama walka i zapisujące cię na kartach historii World at Arms starcia. Pomimo tego, że masz to szczęście dowodzenia prawdziwym militarnym imperium, nie możesz zapomnieć o tym, że wojna wymaga odpowiedniego przygotowania. Gromadzenie zasobów, czujne zabieganie o wszelkiego rodzaju ulepszenia i budowanie – tak będzie wyglądał normalny dzień z twojego życia w symulatorze wojny.

Żeby przystąpić do mobilizacji swoich wojsk, musisz dysponować tabletem lub smartfonem z systemem Android, iOS lub Windows Phone.