Goal United

0
233
Rate this post

Masz dość oglądania meczy, lub grania w Fifę, czy PESa, gdzie przede wszystkim sterujesz tylko jednym zawodnikiem i nie masz większego wpływu na mecz? Zostań menadżerem własnej drużyny w grze Goal United. Jest to darmowa gra na przeglądarkę, w której będziesz odpowiedzialny za wszelkie aspekty prawidłowego wyszkolenia całej swojej drużyny zaczynając wyszkolenia technicznego zawodników, na budowie własnego kompleksu stadionów kończąc.

W Goal United podejmiesz próbę doprowadzenia swoich podopiecznych na szczyty tabel i zwycięstwo w pucharach. Nie będzie to jednak takie proste i czeka cię długa droga zanim osiągniesz upragniony cel. Jest to ciekawa symulacja, która pozwala się poczuć tak jak prawdziwy menadżer drużyny piłkarskiej, a tysiące graczy z całego świata potwierdzają fakt niesłabnącej popularności tego tytułu.

Początkowo zacznij od wyszkolenia swoich zawodników. Zadbaj o to, aby ich treningi były wystarczająco intensywne, jednak uważaj na ich wskaźniki poziomu energii. To ty sam decydujesz obserwując wskaźniki postępu jakie cechy powinny być poprawione – ale oczywiście możesz również szkolić typowych napastników, czy obrońców, u których skupisz się tylko na konkretnych rzeczach. Masz więc okazję trenować swoich piłkarzy na wiele różnych sposobów, to jaką taktykę wybierzesz zależy tylko od ciebie.

Trening to oczywiście nie wszystko, ważna jest także odpowiednia strategia. Możesz ją dostosowywać za każdym razem do nowych przeciwników. Musisz wziąć również na swoje barki odpowiednie zarządzanie finansami drużyny – zadbaj o to, aby stadion były w odpowiednim stanie, a także zawodnicy nie mieli powodów do narzekań. Nie zapomnij o tym, aby na trybunach zawsze byli kibice wspierający twój team.

Goal United to ciekawa alternatywa choćby dla Go2Goal, jednak posiada nieco lepszą grafikę. Powinna przypaść do gustu tym osobom, które nie lubią często siedzieć przy kompie. Można tutaj ustawić w jakim kierunku ma się rozwijać nasza drużyna i zostawić ją w spokoju na kilka dni. Dzięki tysiącom graczy z całego świata gwarantowane są emocje niemal takie jak na prawdziwej, zielonej murawie piłkarskiej.

Plusy gry:

  • Rozbudowana gra
  • Nie trzeba przy niej siedzieć godzinami
  • Niezła grafika

Minusy:

  • Na początku musimy oczekiwać na otrzymanie swojej drużyny

Adres gry: www.goalunited.org/pl

Poprzedni artykułGoodGame Empire
Następny artykułGo2Goal
Marcin Adamczyk
Jestem Marcin i od zawsze interesuję się grami komputerowymi, komputerami oraz nowymi technologiami. Tutaj na portalu od kilku lat piszę recenzje, poradniki oraz różne ciekawe artykuły związane z rozrywką.