Opis gry Star Wars: Attack Squadrons

0
201
Rate this post

Twoją pasją jest latanie? Zwykłe samoloty są twoim zdaniem zbyt ordynarne? W tym wypadku spróbuj szczęścia w odległej galaktyce, prawdopodobnie dobrze tobie znanej…

 

Zasiądź za sterem legendarnych statków kosmicznych. Darmowa gra Star Wars: Attack Squadrons uprowadzi ciebie w odległe światy wykreowane przez Georga Lucasa i pozwoli tobie uczestniczyć w odwiecznym konflikcie pomiędzy dobrem a złem. Udowodnij, że jesteś niezłomnym pilotem. Zadecyduj po czyjej stronie chcesz walczyć i następnie poprowadź ową stronę prosto do zwycięstwa! Do dyspozycji będziesz miał wszystkie ikoniczne statki gwiezdnej sagi, w tym oczywiście legendarne myśliwce typu X-Wing oraz Tie-Fighter. O wyniku kosmicznych starć decydują jednak nie tylko twoje umiejętności, ale i również techniczne specyfikacje wybranego statku. A że nawet w dalekiej przyszłości maszyneria wojny nie jest całkiem pozbawiona wad, będziesz mógł majsterkować przy wszystkich dostępnych maszynach. Doszlifuj twój statek do maksymalnej efektywności, dokręcając nowe części oraz moduły, aby bezlitośnie usunąć wszystkie wady, które spowalniają tempo zwycięstwa.

Star Wars: Attack Squadron oferuje tobie intensywne bitwy PvP w trzech różnych trybach. Free For All jest szybką rozgrywką dla 16 graczy. Bezlitosne każdy przeciwko każdemu – nim więcej statków zestrzelisz, tym jaśniej będzie lśniła twoja reputacja. Inaczej sprawa wygląda w trybie Team Dogfight. Jak sugeruje nazwa trybu, stawiasz czoło wrogiej drużynie kontrahentów w sojuszu z innymi graczami. Współpraca pomiędzy pilotami drużyny jest kluczem do zwycięstwa nie tylko w tym trybie, ale i również w kolejnym. Celem Base Defense jest atak na bazę przeciwnika oraz jednoczesna obrona własnej bazy przed atakami kontrahenta. Każde zwycięstwo zostanie wynagrodzone wieczną sławą, sięgającą aż w najdalsze zakątki wirtualnej galaktyki. Co jednak ważniejsze, każde zwycięstwo zostanie również wynagrodzone nowymi upgradami i przedmiotami. Dodatkowo będą implementowane co miesiąc nowe statki, kolejne upgrady a ponadto jeszcze więcej przedmiotów.

Filmy Star Wars stały się stałym elementem popkultury. Jeśli oglądając filmy nieraz marzyłeś o tym, aby przejąć akcję fabuły i skierować ją w inny kierunek, nadeszła twoja chwila. Zasiądź za sterem twojego ulubionego statku kosmicznego i udowodnij, że jesteś pilotem, na którego czekali.