Opis gry Infinite Crisis

0
229
Rate this post

Żyjemy w kłopotliwych czasach. Kryzys finansowy, wysokie bezrobocie, ocieplenie globalne. Jeden kryzys za drugim. Ale widocznie jeszcze nie jest nam tak źle jak kolegom (i koleżankom) zamieszkującym strony komiksów wydawnictwa DC.

 

Ponieważ w jakiś sposób doszło do kolizji wszystkich światów równoległych, potężny kataklizm zagraża całemu multiversum DC. Aby zapobiec zbliżającej się anihilacji wszystkich tych światów tym razem nie lokalni politycy podwijają rękawy, lecz przebrani bohaterowie. W grze do pobrania Infinite Crisis oczekują ciebie postacie z wszystkich 52 światów całego multiversum. Nawet te już prawdopodobnie zapomniane, tak jak Shazam.

Infinity Crisis jest grą free-2-play typu MOBA. Zabawę zaczynasz od wyboru ulubionego bohatera lub łotra. Jeśli nudzi ciebie „zwykły” Batman a odpowiadają tobie bardziej wiktoriańskie klimaty, wybierz steampunkową wersje Batmana, Gaslight Batman. Jak tobie bardziej na wybryki i wiktoriańskie klimaty to wybierz Gaslight Jokera. Jest z czego wybierać a ponadto każda z postaci ma swoje indywidualne umiejętności i zdolności, które musisz opanować aby zostać legendą na polu bitwy. Sama gra nie polega wyłącznie na walce przeciwko wrogiej drużynie lecz wymaga również od ciebie aby stawić czoło innym wyzwaniom. Co jakiś czas jakaś przypadkowa katastrofa przewraca cały świat (lub konkretnie, mapę na której akurat grasz) do góry nogami. Teraz wszystko zależy wyłącznie od ciebie, twoich umiejętności i właściwej strategii aby przeżyć dany scenariusz.

Jak to bywa w życiu superherosa lub superłotra, nie będziesz miał zbyt wiele czasu na odpoczynek lub leniuchowanie. Przejmując kontrolę nad jedną z najbardziej kultowych postaci multiversum DC, musisz udowodnić że jesteś godny nosić ten prestiżowy kostium!