Opis gry Desert Blitz

0
169
Rate this post

Tutaj oczekuje cię mroczny świat. Jesteś dowódcą armii i walczysz dla twojego narodu o ostatnie rezerwy ropy naftowej. Znajdź nowe źródła i chroń je przed twoimi wrogami…

 

Wirtualny świat zmaga się z poważnym problemem: brakuje ropy naftowej, dlatego trzeba szukać nowego źródła w innym kraju. W grze Desert Blitz wcielasz się w rolę żołnierza, który musi znaleźć nowe rezerwy ropy naftowej w Rakistanie w Azji Środkowej.

Na początku gry masz do dyspozycji mały namiot, który służy ci jako kwatera główna w obcej krainie. Abyś mógł dzielnie operować z tego miejsca, musisz wybudować potężną bazę główną. Pamiętaj, że ty również potrzebujesz energii nie tylko na produkcję koniecznych do przeżycia surowców.

W grze na przeglądarkę Desert Blitz masz do wyboru dwie metody pozyskiwania energii: Energię słoneczną albo atomową. Oczywiście nie może zabraknąć też budynków przemysłowych, na przykład stalowni i magazynu do przechowywania twoich surowców. Oprócz poszukiwań i wydobywania ropy, musisz się też zająć rafinowaniem, ponieważ tylko w ten sposób zdobędziesz paliwo.

Pamiętaj, że koniecznie musisz zdobyć też nowe technologie. W grze Desert Blitz masz do dyspozycji aż trzy różne dziedziny badań naukowych: badania napędów, badania militarne oraz technikę szpiegowską. Dzięki tym badaniom już wkrótce będziesz mógł wybudować twoją bazę oraz nowe stacje wydobywcze.

Budowa koszarów oraz fabryki broni również należy do twoich podstawowych zadań. Abyś miał w tym niebezpiecznym świecie w ogóle szansę na wygraną, musisz dołączyć do sojuszu. W ten sposób nie jesteś sam na polu bitwy.