Opis gry SoccerStar

0
144
Rate this post

Zwariowana gra sportowa z śmieszną grafiką i ze stukniętymi facetami. Jeśli jesteś fanem piłki nożnej i szukasz szalonej gry, to ta gra na przeglądarkę jest odpowiednią grą dla ciebie.

 

SoccerStar jest nadzwyczajną grą sportową. Najpierw wybierasz jednego z fikuśnych bohaterów, z którym rzucisz się w wirtualny świat sportu. Wymyśl dla twojego bohatera fajne imię i wybierz fryzurę, oczy, nos, usta i wiele więcej. Stwórz indywidualnego bohatera i wejdź na boisko!

Jako zawodowiec znajdziesz się w grze SoccerStar między licznymi chaotycznymi charakterami. Trening bohatera jest twoim najważniejszym zadaniem: Ćwicz między innymi dryblowanie oraz odbijanie piłki głową. W grze SoccerStar zdobywasz nowe umiejętności, które przydadzą ci się na boisku piłkarskim.

W tej grze na przeglądarkę nie liczy się tylko piłka nożna. Zupełnie jak w prawdziwym życiu zwracasz uwagę na relaks, odzież oraz posiłki. W grze SoccerStar znajdziesz wszystkie zadania, jakie w życiu codziennym ma profesjonalny piłkarz.

Pomyśl dokładnie co kupić w sklepie. Twój bohater musi się zdrowo odżywiać, tak jak prawdziwy sportowiec. Dzięki wyważonej diecie twój bohater ma dużo energii, która jest mu potrzebna na boisku. Poza tym kupujesz albo nędzne ciuchy, albo luksusowe koszulki – zależy to jedynie od zawartości twojego portfela. Przed zakupami zastanów się dokładnie, czego potrzebuje skuteczny piłkarz. Po męczącym treningu pozwolisz sobie na długi i rozluźniający masaż lub na wizytę w saunie.