Opis gry My Free Pirate

0
183
Rate this post

Wśród bajkowych wodospadów i turkusowych wód karaibskich znajdujesz się na niewielkiej wyspie. Do twojej dyspozycji masz przepiękne statki i nieziemskie krajobrazy. Ale są tam też piraci…

 

W pirackiej grze przeglądarkowej My Free Pirate lądujesz na przepięknej wyspie otoczonej turkusowymi morskimi wodami. Na Wyspie będziesz miał możliwość wznoszenia licznych budynków, gdyż wyspa ta będzie twoją bazą wypadową przed każdą kolejną misją. Tam rozpoczynasz swoje questy i tam też je kończysz.

W grze 3D My Free Pirate będziesz mógł zakpić sobie kolejne statki, a do wyboru będziesz miał aż 40 różnorodnych typów statków. W doku możesz cumować swoje morskie pojazdy, jak również naprawiać je, o ile podczas misji ulegną uszkodzeniu. Tam też możesz wymieniać swoją broń, a jeśli zamarzy ci się dodatkowe wyposażenie, zajrzyj do sklepu w My Free Pirate. Tam z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

W grze browserowej My Free Pirate będą czekały na ciebie liczne misje, takie jak eskorty lub zatopienia. W grze bowiem stale coś się dzieje, a to wybuchnie jakiś statek, a to inny ulegnie zatopieniu. Nie martw się, zawsze znajdziesz również okazję do stoczenia jakiejś epickiej morskiej batalii. W My Free Pirate nie będzie brakowało okazji do pojedynkowania się z NPC.

W sielankowym krajobrazie karaibskich wysp gra My Free Pirate oferuje ci więc mnóstwo ekscytujących zadań. Nie tylko delfiny oraz rekiny w podmorskim świecie, ale także rozbudowywanie wyspy i pirackie potyczki czekają więc na ciebie na wyspie.