Opis gry SiegeLord

0
185
Rate this post

Pozwól ponieść się epickiej narracji w taktycznej walce o władzę, wpływy i dominację. Dołącz do jednego z sojuszy w przeglądarkowej strategii MMO i spraw, żeby to właśnie herb twojego królestwa stał się sztandarem dla całego kontynentu.

 

Jeżeli na rozdartych w konflikcie ziemiach ma zapanować porządek, to tylko za twoich rządów. W grze strategicznej SiegeLord, kontynent podzielony między 3 rywalizujące ze sobą królestwa stanie się kolebką nowego świata. Który z rodów stanie na jego czele? Tego nie wiedzą nawet najstarsze wyrocznie, ale jedno jest pewne. W przeglądarkowej grze free-to-play granice terytorialne będzie wyznaczało ostrze twojego miecza. Sama siła i liczebność wojsk nie wystarczą jednak, żeby zapewnić sobie stabilne rządy nad całą spowitą w chaosie krainą. Kluczową bronią, w którą musisz wyposażyć się przed rozpoczęciem ofensywy będzie twój wrodzony spryt i umiejętności planowania wyprzedzające taktykę rywali o kilka kroków naprzód. W wymagających walkach o koronę będą ścierać się ze sobą reprezentanci bogatego w surowce mineralne Empire of Gorn, słynące z waleczności ludy północnej części kontynentu (Nords Alliance) i pochodzący ze wschodnich rejonów kontynentu, zaawansowani ekonomicznie mieszkańcy The Kingdom of Albion (lew w herbie to ich znak rozpoznawczy). Niezależnie od tego do której strony konfliktu zdecydujesz się dołączyć, twoim zadaniem będzie oczywiście poprowadzenie swoich ludzi ku zwycięstwu i wiecznej chwale. W swoich staraniach nie będziesz na szczęście zdany tylko na siebie. Żeby wzmocnić swoją bitewną siłę perswazji, możesz tworzyć koalicje z innymi graczami i w ramach powstałych sojuszy przelewać krew w Wojnie Frakcji.

Walka o wpływy to jednak nie tylko militaria, ale również ekonomia. Żeby odnosić sukcesy w rozszerzaniu swoich  terytoriów, będziesz musiał zadbać o rozsądne zarządzanie zasobami i nauczyć się jak wykorzystywać to, co już masz w celu zdobycia tego, czego pragniesz. W miarę postępów w grze i level upów na swojej drodze będziesz spotykać coraz potężniejsze i ciekawsze rodzaje broni i inne narzędzia zniszczenia (czyli inaczej: zaprowadzania porządku).

Strategia SiegeLord dostępna jest w formie przeglądarkowej na PC. Żeby dołączyć do walk, musisz tylko bezpłatnie zarejestrować się na oficjalnej stronie gry.