Opis gry Empire: Four Kingdoms

0
131
Rate this post

Tam twoje królestwo, gdzie smartfon twój! Rywalizacja, strategia, legendarne bitwy i wielkie emocje zamknięte w małym urządzeniu. Chcesz przenieść się do samego serca wydarzeń?

 

Empire: Four Kingdoms to darmowa gra strategiczna na iPhone, iPad i urządzenia mobilne z systemem Android, w której zostajesz królem. Przed tobą otwierają się wrota realiów osadzonych w fantastycznym świecie Czterech Królestw. W świecie nieograniczonych możliwości, wyzwań i zagrożeń staniesz przed kluczowymi decyzjami dotyczącymi zarządzanego przez ciebie królestwa.

Zacznij od zbudowania swojego imperium, które będzie zdolne odeprzeć ataki wrogich wojsk i raz na zawsze ostudzi zachłanne zapędy twoich konkurentów. Tron jest i pozostanie na zawsze twój! Pamiętaj, że w trudnych czasach taktyka to podstawa. Wygrywać wojny nie przegrywając ani jednej walki – to dopiero wyzwanie. Nic nie pokazuje tak dobrze jak czas i przelana na polu bitwy krew, jak ważne mogą okazać się sojusze z silnymi frakcjami. Rozsądne dobieranie sprzymierzeńców to niezwykła sztuka dyplomacji i zawierania kompromisów, której warto się nauczyć. Ważną częścią zbudowania silnego królestwa i utrzymania jego statusu jest zatroszczenie się o gospodarkę. Wojny są bardzo kosztowne, dlatego warto zadbać o zapewnienie sobie stałych dochodów i zapełnianie skarbca. Również poddani będą mogli spać spokojniej wiedząc, że nad ich bezpieczeństwem czuwa potężny władca wraz ze swoją armią.

Jesteś już gotowy na ekspansję? Zatem najwyższy czas, aby zacząć podbijać zamki przeciwników wzmacniając swoją pozycję na mapie Czterech Królestw. Do Twojej dyspozycji stoi całe morze śmiertelnie niebezpiecznych broni umożliwiających solidne przygotowanie się do planowanego ataku. Zbierz ekwipunek niezbędny do heroicznej walki i nie bój się sięgnąć po zwycięstwo. Tylko od ciebie zależy jak zapiszesz się na kartach historii. Tu i teraz możesz stworzyć swoją własną legendę w grze MMO Empire: Four Kingdoms. Do dzieła!