Opis gry Battlefield Play4Free

0
189
Rate this post

Przygotuj się na starcia pełne akcji: toczysz z wrogimi graczami emocjonujące walki przy pomocy silnej broni palnej, śmigłowców bojowych, myśliwców i innych pojazdów wojennych….

 

W grze strzelance Battlefield Play4Free firmy EA uczysz się nowych technik walki i od razu możesz je wypróbować w boju. Ulubione mapy z gry Battlefield 2 i znana broń z gry Battlefield: Bad Company 2 pojawiają się również w bezpłatnej wersji tej gry internetowej. Możesz też wybrać w tej grze różne pojazdy bojowe.

Możesz zdecydować się na przykład na helikopter bojowy Mil Mi-28 albo gnać w przestworzach myśliwcem F35 VTOL. W trakcie gry Battlefield Play4Free poznajesz nowe techniki walki, które potem możesz wykorzystać w walce przeciwko twoim przeciwnikom. Oszczędności inwestujesz w tej strzelance internetowej w nowa broń i inne potrzebne przedmioty.

W grze do pobrania Battlefield Play4Free do 32 graczy może jednocześnie brać udział w walkach pełnych akcji, podczas których wkracza też 16 różnych pojazdów bojowych. Badasz okoliczny teren i masz możliwość pokazania jako wojownik to, co w tobie drzemie. Podejmij wyzwanie w internetowej strzelance Battlefield Play4Free i rozpocznij karierę jako żołnierz.