Opis gry Soccer Manager

0
152
Rate this post

Przejmij kierowanie własnym klubem piłkarskim! Jedynie ty jesteś odpowiedzialny za sukces twojej drużyny. Dzięki odpowiedniej strategii opuścisz boisko z pucharem w ręku…

 

Jesteś fanem piłki nożnej i oglądasz każdy mecz twojej ulubionej drużny? To Soccer Manager jest odpowiednią grą przeglądarkową dla ciebie! W tej grze liczy się tylko umiejętne kierowanie klubem. Wciel się w rolę skutecznego menedżera oraz trenera i zaprezentuj twoją wiedzę o piłce nożnej.

Jako menedżer zajmujesz się w grze Soccer Manager ustawieniem graczy i taktyką. Dokładnie zaplanuj skuteczny trening twojej drużyny piłkarskiej, ponieważ w grze Soccer Manager jesteś menedżerem i trenerem w jednej osobie. Każdy profesjonalny piłkarz w twojej drużynie ma indywidualny tok dziennych treningów, w ten sposób możesz pozbyć się pewnych słabości twoich zawodników.

W Soccer Manager jesteś odpowiedzialny za rozwijanie zdolności pojedynczych graczy. Rozbuduj twój stadion i wznieś inne potrzebne budynki: Oprócz wystarczającej ilości miejsc parkingowych potrzebujesz też hotele.

Rozejrzyj się na rynku transferowym za nowym graczem, który będzie doskonale pasować do twojej drużyny piłkarskiej. W grze Soccer Manager widzisz we własnym biurze wszystkie ważne zmiany. Rzuć okiem na stan konta i sprawdź wszystkie twoje wydatki w bieżącym sezonie.

W grze na przeglądarkę Soccer Manager możesz też wysłać drużynę na obóz treningowy. Masz do wyboru pięć różnych miejsc. Wybierz najlepsze otoczenie dla twoich profesjonalnych piłkarzy. Dzięki miłej rozmowie lub imprezie motywujesz swoich graczy.