Opis gry Shadow Kings

0
152
Rate this post

Wejdź do bajkowego świata Shadow Kings i powstrzymaj siły zła. Rozbuduj swoją stolicę i obroń swoje królestwo przed hordami orków, goblinów i trolli. Załóż przymierze i udaj się na podbicie ziemi sąsiadów dla zyskania sławy, władzy i bogactwa.

 

Podczas gdy w Empire: Four Kingdoms, innej strategii od studia Goodgame (także Goodgame Empire i Goodgame Big Farm), miałeś szansę pokierować sterami średniowiecznego królestwa, to w Shadow Kings przeniesiesz się do fantastycznej krainy pełnej krasnoludów, elfów, orków i trolli.

W tej strategicznej grze MMO będziesz miał ręce pełne roboty. Po pierwsze będziesz musiał zając się rozbudowaniem swojego miasta o budynki pełniące określone funkcje. To już ty będziesz musiał zadecydować, które będą najbardziej przydatne w obranej przez ciebie strategii. Twoja metropolia jest ważnym miejscem, bo to właśnie za jej grubymi murami będą mogli się schować twoi poddani. Oczywiście nic za darmo, za twoją ochronę odwdzięczą ci się regularnie płaconymi podatkami. Drugim ważnym elementem jest oczywiście produkowanie, zbieranie i handel surowcami. Utrzymanie dobrze rozwiniętych kontaktów handlowych będzie miało duży wpływ na stan twojego skarbca. A jak wiadomo, im jest on bardziej pełny, tym większą armię wystawisz.

Silna armia i toczone bitwy to kolejny element gry. W skład twoich jednostek będą wchodzić ludzie, elfy i krasnoludy. Każdy oddział posiada specjalne zdolności, tak więc z uwagą dobieraj skład własnych wojsk. Naprzeciwko ciebie staną siły zła w postaci barbarzyńskich orków, trolli i mas innego plugastwa. Postaraj się obronić swoją cywilizację przed ich zakusami. Warto także roztaczać swoje wpływy na okoliczne krainy. Można czasem odwiedzić sąsiada z małą łupieżczą wyprawą, albo zająć graniczne posterunki aby pokazać swoją siłę. Niech każdy poczuje respekt przed twoją armią.

Ta gra free-to-play od Goodgame Studios daje możliwość samotnej rozgrywki, ale warto z czasem pomyśleć też o sojuszu, który pozwoli osiągnąć bardziej wymagające cele i ułatwi pokonanie silniejszych przeciwników. Pamiętaj, że jeżeli chcesz zdobyć prawdziwą władzę w królestwie, nie obejdzie się bez dobrze prowadzonej dyplomacji.

Darmowa gra strategiczna Shadow Kings dostępna jest na smarftony i tablety z systemem Android, a także na przeglądarkach internetowych. Dzięki trójwymiarowej, animowanej grafice, twoje królestwo będzie żyło swoim własnym życiem dając uciechę twoim zmysłom. A regularnie organizowane wydarzenia zapewnią możliwość intensywnej rozgrywki PvE i PvP.