Opis gry Hockey Manager

0
223
Rate this post

Jesteś menedżerem drużyny hokejowej i walczysz na lodzie o puchar. Rozbuduj stadion, szukaj nowych graczy i ustaw plan treningu. Rozpocznij karierę jako menedżer i trener i pokaż, co potrafisz….

 

Browser Game Hockey Manager to jest gra, w której twoja drużyna hokejowa jest ośrodkiem zainteresowania. Wiele różnych zadań czeka w tej grze na ciebie, lecz weź się za pracę i walcz z drużyną o pozycje na czele ligowej tabeli. Do tego zajmujesz się rozbudową własnego stadionu. Lecz też otoczenie stadionu wymaga od ciebie całej twojej uwagi: Buduj hotele, wystarczającą ilość parkingów oraz imbisy. W ten sposób będziesz miał więcej widzów i do tego przydatne dochody.

Nie zapomnij o treningu! W grze na przeglądarkę Hockey Manager masz jedenaście różnych metod treningowych do dyspozycji. Z odpowiednią metodą treningową możesz polepszyć umiejętności każdego gracza. Jako trener ustawiasz samodzielnie plan treningowy i wysyłasz drużynę na obóz. Do dyspozycji masz pięć różnych miejsc: Między innymi Toronto, Sztokholm lub St. Moritz.

Motywacja profesionalistów i młodzieży jest na twoją odpowiedzialność. Weekend na nartach lub Spa, wieczór w restauracji lub premia pieniężna? Poprzez rozmowy i wydarzenia zwiększasz motywację graczy. W biurze zwracasz uwagę na stan konta, lecz spraw, aby wydatki nie przekraczały twoich dochodów. Dysponujesz drobną sumką, to zatrudnij pomocnika trenera, szpiega strategii lub innych asystentów. Do twoich zadań należy również poszukiwanie lukratywnych sponsorów oraz transfer graczy. Trenuj swoją własną drużynę hokejową i walcz na lodzie o krążek i o zwycięstwo. Zdobędziesz w grze Hockey Manager puchar?