Opis gry Canaan

0
236
Rate this post

Któż nie lubi ekscytujących przygód w świecie pełnym magii? A gdyby przeżyć niezapomnianą przygodę w świecie, gdzie nie ma rzeczy niemożliwych, a ostatni poziom gry jest dopiero jej początkiem?

 

Świat Canaan jest jednym z wielu stworzonym przez bogów światem zamieszkiwanym przez nieutraszonych wojowników i potężnych magów. Gra przeglądarkowa Canaan oferuje pełną przygód podróż w stylu Mangi. Kalika, Heineger, Walhalla oraz Emil zostają więc powołani do zaprowadzenia pokoju w tej magicznej krainie, która jak na swój stosunkowo młody wiek, była już wielokrotnie targana wojnami i innymi konfliktami. Bohaterowie udają się więc na wyprawę, której celem jest odnalezienie bogini Bestien, z której pomocą uda się otworzyć Swiętą Bramę, a ta zgodnie z legendą ma pomóc zaprowadzić pokój w Canaan.

W tej grze browserowej bohaterowie muszą więc stawić czoło wielu niebezpiecznym wyprawom, które niosą ze sobą ekscytujące wyzwania. W Canaan czeka na ciebie 100 poziomów, które będą wymagały od ciebie niezwykłej zręczności i wielu umiejętność, które możesz nabyć i doskonalić w trakcie gry.

Wraz z innymi graczami możesz jeszcze efektywniej walczyć w imię pokoju w Canaan. Po zaliczeniu wszystkich poziomów odrodzisz się na nowo i w ten sposób skorzystasz z wielu bonusów, które są zarezerwowane wyłącznie dla najdzielniejszych i najwytrwalszych graczy. Jako odrodzony bohater będziesz mógł na przykład zdobywać więcej punktów charakteru za zaliczone poziomy a wszystkie przedmioty, które wejdą w twoje posiadanie bedą znacznie poteżniejsze. Będziesz mógł równiez ożywić twoich towarzyszy! Nie zwlekaj więc ani chwili dłużej i już teraz wkrocz do świata Canaan i ruszaj na spotkanie przygody!