Opis gry Remanum

0
176
Rate this post

W starożytnym Rzymie każdy pragnął zostać potężnym władcą niepokonanego imperium. W tym celu konieczna jest smykałka gospodarcza i taktyczno-militarny zmysł. Posiadasz cechy władcy?

 

Symulacja gospodarczo-handlowa Remanum jest darmową grą na przeglądarkę, w której podejmiesz wyzwanie zbudowania potężnego imperium od podstaw w złotych czasach imperium rzymskiego. Jako zmyślny handlarz osadzonej w realiach antyku gry będziesz musiał udowodnić, że to ty zasługujesz na miano najlepszego handlarza i stratega tych czasów.

Przeglądarkowa gra Remanum oferuje ci wszystkie aspekty typowych gier symulacyjnych, w których główny nacisk kładziony jest na handel z innymi graczami, wykorzystywanie i pozyskiwanie surowców, oraz zdobywanie władzy i jak największego zakresu wpływów. W centrum imperium rzymskiego ty również walczysz o włądzę i rangę imperium, jednakże na płaszczyźnie handlowej.

Rozbudowany system handlowy i aukcyjny umożliwi ci dostęp do cennych surowców, które możesz pozyskiwać dla twego imperium, by w szybkim czasie rozwinąć się do rangi najbardziej wpływowego handlarza antycznego Rzymu. W ułamkach sekundy zmieniają się bowiem ceny, ilość, jak i popyt oraz podaż na określone towary, musisz więc trzymać rękę na pulsie, by nie wypaść z antycznej gry. Walka o dominację na rynku jest czasem bardzo brutalna, musisz więc mieć pod kontrolą wszystkie aspekty gospodarcze.

Darmowa gra na przeglądarkę Remanum oferuje ci cały starożytny świat do dyspozycji. Możesz szukać swego handlowego szczęścia w jednym z ponad 20 miast rozsianych wokół Morza Śródziemnego. 50 rodzajów towarów leży bowiem na szali, jeśli chcesz mieć monopol na którychś z nich i dyktować warunki całemu starożytnemu Rzymowi, musisz wykazać się gospodarczymi umiejętnościami, jak i sprytem. Rozbudowany system polityczny umożliwi ci demokratyczne wybory, jak i polityczną karierę. Szczegółowa grafika uprzyjemni ci walkę o władzę w grze Free-2-Play Remanum, a ulepszanie kolejnych budynków i zmyślny handel towarami zapewnią ci zwycięstwo w starożytnym świecie gry.