Opis gry Travian Kingdoms

0
151
Rate this post

Rozpocznij swoją strategiczną, starożytną przygodę. Twoje zdolności przywódcze zostaną niejednokrotnie wystawione na próbę. Zmagania z innymi graczami pokażą, czy poradzisz sobie z poprowadzeniem swego plemienia do zwycięstwa. Gotowy?

 

Dawny przywódca został uprowadzony, a nieźle prosperującą dotychczas wioskę napastnicy obrócili w pył. Spustoszona przez rozbójników okolica potrzebuje nowego lidera. Trzeba przyznać, że stawienie czoła okolicznościom, w których zaczniesz swoją przygodę ze strategiczną grą przeglądarkową Travian Kingdoms stanowi niemałe wyzwanie. Czy można wybudować imperium na ruinach dawnej cywilizacji? Czy jest to w ogóle możliwe? Historia i zespół Travian Games przekonują, że jak najbardziej.

Trzy plemiona i ważne sojusze

Zanim zabierzesz się do pracy nad nadaniem kupce gruzu blasku i przemienienie jej w prawdziwą metropolię, musisz jednak wybrać plemię, któremu będziesz dowodził. Pod twoją komendą mogą stanąć Rzymianie, Germanie albo Galowie. Niezależnie od tego, po czyjej stronie postanowisz się opowiedzieć, powinieneś jednak zadbać o znalezienie sobie wpływowych przyjaciół. W Travian Kingdoms umiejętnie dobrane sojusze to dobry sposób na wzmocnienie swojej pozycji wśród innych graczy, zwiększenie bezpieczeństwa i szans na sięgnięcie po wielkie wygrane. Zgadza się: zawieranie paktów w tej strategii free-to-play to o wiele więcej niż symboliczny uścisk dłoni. Swoje siły możesz połączyć nawet z 7 chętnymi do współpracy królami – wyobraź sobie jakie perspektywy rozwoju i ekspansji stawia to przed twoją postacią.

Własny Cud Świata

Tym, na co wszystkie grające w Travian Kingdoms osoby ostrzą sobie zęby, jest Cud Świata. Jeżeli uda ci się pomyślnie doprowadzić do stworzenia budowli o tym statusie, możesz liczyć na wirtualne profity. Ciekawość jest pierwszym krokiem do sukcesu więc jeżeli zainteresowały cię korzyści płynące z postawienia własnego historycznego budynku – możesz przekonać się czy w starożytnych realiach łatwo jest o cud. Niezwykłe przygody w towarzystwie Rzymianów, Germanów i Galów przeznaczone są na PC w wersji przeglądarkowej, a w przyszłości będą również dostępne na urządzeniach mobilnych.