Opis gry Immortal King

0
142
Rate this post

Jeśli chcesz dysponować własnym imperium i stać się legendą wśród bogów rodem z greckiej mitologii ta gra jest dla ciebie. Tutaj możesz spełnić swoje marzenia o boskim imperium!

 

W mitologicznym świecie przeglądarkowej gry Immortal King dzięki ciągłym walkom o terytorium stale powiększasz tereny swojego imperium. Ciągłe boje z przeciwnikami sprzyjają zawarciu nowych znajomości i rektrutacji potężnych herosów. W ogniu walki umacniają się twoje umiejętności, a każda walka to kolejny trening, dzięki któremu zdobywasz nowe wojownicze zdolności. Ogień bitwy hartuje!

Gracze mogą budować własne legiony i walczyć przeciwko sobie na polach bitew gry browserowej Immortal King. Jako dowódca własnego oddziału walczysz o dominację nad pozostałymi graczami oraz o przejęcie ich terytoriów oraz wojsk. Nie bierzesz bezpośredniego udziału w walkach, lecz jedynie obserwujesz swoją armię i sprawdzasz, czy dobrze ich wytrenowałeś. Ale w grze przeglądarkowej Immortal King nie chodzi jedynie o krwawe boje z innymi użytkownikami. Tutaj musisz zatroszczyć się również o gospodarczy rozwój twojego imperium. Wzniesienie miasta oraz jego polityka wewnętrzna jest dla ciebie głównym wyzwaniem. Musisz więc racjonalnie zarządzać zasapasmi żywności oraz kapitałem ludzkim jeśli chcesz odnieść ostateczne zwycięstwo w grze. Dbaj też o rozwój technologiczny twojego imperium, ponieważ tylko nowe bronie są ci w stanie zapewnić zwycięstwo.

W grze Immortal King wcielasz się w legendarnego przywódcę antycznego, który wraz ze swoją armią przeżywa pasjonujące przygody. Jeśli chcesz możesz stać się Kleopatrą, Heraklesem, Orfeuszem lub Jasonem. W świecie gry krąży bowiem wielu legendarnych bohaterów znanych ci z mitycznych opowieści. Jeśli pokonasz ich w boju, będą musieli zasilić szeregi twojej armii. Twoje kolejne podboje wymagają od ciebie nie tylko umiejętności strategicznych ale także nakładów złota. Zdobędziesz je rozbudowywując miasto i dbając o jego gospodarczy rozwój. Podatki, zakup uzbrojenia, rozwój militarno-gospodarczy oraz liczne krwawe boje – oto twój chleb powszedni w sadze mitologicznej Immortal King.