Opis gry Innebula

0
167
Rate this post

Ludzkość wyruszyła na poszukiwanie nowych planet, bogatych w cenne minerały i surowce. Nebula i jej bogaty krajobraz okazują się być idealnym celem dla kolonizacyjnych zapędów ziemian.

 

Darmowa gra przeglądarkowa Innebula jest ciekawą strategią, w której możesz dowolnie wpływać na rozwój wydarzeń i tym samym uczestniczyć w historii przyszłości. Innebula daje ci możliwość wcielenia się w międzygalaktycznego pirata lub też stanąć po stronie mieszkańców Nebula, którzy walczą o autonomię swojej planety.

W grze Innebula masz do dyspozycji ogromną galaktykę w której Nebula jest jedną z wielu planet. Jeśli wcielisz się w kolonizatora musisz rozpocząć grę od zbudowania własnej bazy, którą będziesz systematycznie rozbudowywał w grze. Jeśli zabraknie ci surowców, zawsze możesz przejąć teren innych graczy.

Zbuduj więc własną flotę statków komsicznych jeśli chcesz stać się kosmicznym piratem i podbijać kolejne terytoria. Gra browserowa Innebula daje ci do dyspozycji mapę, dzięki której łatow dotrzesz do innych planet, które chciałbyś skolonizować, lub wręcz przeciwnie obronić.

Udaj się więc na podbój galaktyki w Innebula, a za każdą zaliczoną misję czeka cię sowita nagroda. W ten sposób będziesz miał możliwość udoskonalania twojej bazy kolonizaycjnej oraz ciągłego powiększania terytorium twojej kolonii. Nie musisz jednak ciągle być zalogowany w grze, ponieważ nawet podczas twojej nieobecności, gra ciągle się toczy. Powinieneś jednak stale mieć na uwadze, że nie jesteś jedynym kolonizatorem w kosmosie. Pamiętaj więc, aby stale śledzić konkurencję i upewnić się, że twoje zasoby są dobrze chronione przed innymi żądnymi wpływów kolonizatorami.

W grze na przeglądarkę Innebula masz szansę własnoręcznie decydować o swoim przeznaczeniu. Stań się więc największym piratem międzygalaktyczym z siejącą postrach flotą. Podbijaj kolejne planety i zadaj cios każdemu, kto ośmieli się stanąć na twej drodze. Nieskończona galaktyka czeka na ciebie w Innebula.