Opis gry Quest’n Goblins

0
209
Rate this post

W pełnym mrocznych niebezpieczeństw świecie jesteś zdany wyłącznie na siebie i swój miecz. Oraz na grupkę niewielkich wprawdzie, ale wyjątkowo walecznych goblinów. Udaj się na spotkanie przygody.

 

W pełnej akcji grze 3D wkraczasz do świata pełnego czających się niebezpieczeństw, w którym poddajesz próbie swoje wojownicze umiejętnośći. Podczas przemierzania ponurych katakomb nie jesteś jednak osamotniony. Wprawdzie nie dysponujesz wierzchowcem, ale u twego boku stanie grupka dzielnych goblinów, które może wzrostem nie grzeszą, ale za to z pewnością są zahartowane w ogniu walki.

Przeglądarkowa gra Quest’n Goblins oferuje ci wyjątkowo mroczny świat pełen lochów i katakumb wręcz naszpikowanych niebezpieczeństwami. Ponure lasy, pokryte pajęczyną zapomnienia jaskinie i mrożące krew w żyłach bagna staną się twoim nowym domem. W tej grze browserowej z gatunku Hack’n’Slay towarzyszy ci własna drużyna goblinów, gotowa podjąć się wraz z tobą najniebezpieczniejszych wyzwań.

Na pełną przygód wyprawę wyruszasz jednak uzbrojony w różnorodne rodzaje broni i wyposażenia. Ponadto w grze akcji Quest’n Goblins będziesz mógł nauczyć się potężnych zaklęć, dzięki którym wzrosną twoje szanse na zwycięstwo w ostatecznym rankingu gry. Również każdy z twoich małych przyjaciół cechuje się indywidualnymi zdolnościami i umiejętnościami, na które będziesz mógł liczyć, kiedy podczas walki zrobi się gorąco. Wykorzystując zarówno własny kunszt wojowniczy, jak również zaklęcia i zdolności walecznych goblinów będziesz w stanie zmiatać z powierzchni ziemi jednego przeciwnika za drugim w grze przeglądarkowej Quest’n Goblins.

W środku lasów czekają na ciebie monstrualnych rozmiarów pająki, a w licznych jaskiniach, lochach i katakumbach już ostrzą swoje kły potężni przeciwnicy. Za każdym rogiem w pełnym akcji wirtualnym świecie gry Quest’n Goblins czekają na ciebie i twoje gobliny urozmaicone wyzwania, których będziesz musiał się podjąć oraz worgowie, których będziesz musiał zgładzić.