Opis gry Aloriah

0
175
Rate this post

Lubisz misje pozornie nie do wykonania? Gdzie diabeł nie może, tam ciebie pośle? To proszę bardzo, sam sobie podbijaj ten świat pełen krwiożerczych bestii i ziejących ogniem smoków!

 

Jesteś przywódcą wioski wikingów i dbasz o swoich podwładnych, troszcząc się o rozwój wioski oraz zapasy jedzenia i wyposażenia mieszkańców. Oprócz użytecznych budynków w grze przeglądarkowej Aloriah możesz stawiać monumenty, które nadadzą twej osadzie wyjątkowe magiczne właściwości. Bowiem bez pomocy bogów niewiele zdziałasz w świecie Aloriah. Twoim celem jest ujarzmienie największego ze smoków i zyskanie wiecznej sławy jako mężny wojownik.

Kreskówkowa animacja może uśpić twoje zmysły, więc miej się na baczności, w grze jest równie śmiesznie co strasznie. W świecie fantasy gry na przeglądarkę Aloriah pełno jest pięknych plaż i wysp oraz zapierających dech w piersiach lasów, z pewnoscią nie znudzi ci się podróż po tym pełnym niespodzianek świecie. W Aloriah starasz się jak najszybciej rzwinąć nie tylko gospodarczo, ale także militarnie. Potrzebujesz bowiem silnej armii, która pozwoli ci podbijać coraz to nowsze terytoria w grze i plądrować wioski twoich przeciwników.

Wikingowie w Aloriah są prostym ludem. Możesz jednak podnieść właściwości i umiejętności swojego bohatera, poprzez zaliczanie kolejnych poziomów i pokonywanie kolejnych przeciwników. Wraz z innymi graczami możesz zawierać sojusze, aby razem z nimi stawiać czoła najsilniejszym przeciwnikom. Każdy z twoich bohaterów, możesz mieć ich aż pięcu, czy to złodziej, czy wojownik, z przyjemnością uda się do boju. Swoją osadę musisz również bronić przed wrogimi najazdami. A skarby ze splądrowanych wiosek z pewnością podniosą twoje notowania na giełdzie.

W grze browserowej Aloriah czeka na ciebie świat pełen mitologicznych postaci, gdzie legenda ciągle jest żywa a po świecie biegają napawające strachem kreatury oraz smoki. Stań sie jednym z wikingów i wyrusz na poszukiwanie sławy i chwały oraz kolejnych okazji do plądrowania i podbijania przeciwników.