Opis gry Mythos Global

0
257
Rate this post

W mistycznym świecie bogowie wywołali chaos, który pustoszy fantastyczną krainę. Stań do walki, opowiedz się po stronie jednej z walczących frakcji i podejmij niebezpieczne wyzwania.

 

Podróż przez grę client Mythos Global rozpoczynasz w Nebulas, zamieszkałych przez bogów gwiezdnych chmurach. Tam mają swój początek wszystkie elementy ziemi, jak również to właśnie tam spotyka się teraźniejszość, przeszłość i przyszłość. Jednak do tej idyllicznej krainy wkradł się chaos, od kiedy bogowie zwalczają się nawzajem.

Niedaleko Nebulas istnieje Uld, planeta zamieszkała przez liczne plemiona i nacje, których konflikty stanowią pożywkę dla niszczycielskich sił bogów. Dlatego też w grze Mythos Global bogowie podburzają przeciwko sobie ludy Uld, by w ten sposób zyskać więcej siejących zło i zniszczenie sił. Tak oto rozpoczęły się mroczne czasy dla niegdyś sielankowej planety Uld.

Na planecie Uld pojawiasz się wraz ze swoim bohaterem w momencie, kiedy ta jest już niemalże doszczętnie zniszczona przez krwawe wojny. W tej grze z gatunku Hack’n’Slay wcielasz się więc w postać jednej z czterech grywalnych ras w Myhtos Global, czyli Gremlina, Cyklopa, Satyra lub przedstawiciela rasy Ludzi i rozpoczynasz swą niesamowitą podróż, naszpikowaną niebezpieczeństwami, misjami i mnóstwem pojedynków.

Cyklopowie dysponują niezwykłą siłą fizyczną, Ludzie niejednokrotnie uciekają się do logicznych rozwiązań i dyplomatycznych posunięć. Satyrowie należą do najstarszej rasy zamieszkującej planetę Uld i są niezwykle silnie związani z naturą. Gremliny dysponują technicznymi umiejętnościami i są ekspertami w konstruowaniu maszyn. Ponadto do wyboru masz również jedną z trzech klas w grze: Gadgeteer, Pyromancer i Bloodletter. Niezależnie od obranej rasy w grze online Mythos Global, czeka na ciebie mnóstwo urozmaiconych wyzwań.

W fantastycznym świecie gry client Mythos Global czeka na ciebie niezywkła rzeczywistość pełna mrocznych zakamarków i złośliwych kreatur do pokonania. Za każde zwysięstwo możesz liczyć na nagrodę, oraz dodatkowe itemy wzmacniające umiejętności i wyposażenie twojego bohatera. Liczne questy i pojedynki nie pozwolą ci znaleźć czasu na nudę w grze online Mythos Global.