Opis gry Tactical Intervention

0
220
Rate this post

Z bronią w ręku stawiasz czoło nie tylko niebezpiecznym misjom ale i też całym oddziałom wrogich jednostek. Przygotuj się na nie jedną potyczkę zagrażającą twojemu życiu.

 

Chwyć za broń i zanurz się w niebezpieczny świat taktycznej strzelanki Tactical Intervention. W tej grze jednostki antyterrorystyczne toczą zaciekłą walkę z terrorystami, wyposażonymi jak najlepiej w najnowszy sprzęt. Tactical Intervention jest darmową strzelanką, w której wcielasz się w komandosa prosto z brygady antyterrorystycznej. Zwycięstwo całej jednostki zależy od ciebie i twoich umiejętności w obsłudze broni palnej. Co misje będziesz stawiał te umiejętności na próbę unicestwiając jedną jednostkę terrorystów za drugą. Odpowiednim sprzętem i dobrze przemyślaną taktyką zwycięstwo będzie twoje. W Tactical Intervention uczestniczysz w niebezpiecznych misjach, które mogą zostać ukończone jedynie za pomocą zgranej drużyny. Misje są różnorodne. Tak na przykład przemieniasz typowo amerykańską autostradę w istne pole bitwy. Wykorzystaj wszystkie możliwości, jakie tobie oferuje dany scenariusz. Strzelaj na opony pojazdu terrorystów aby powstrzymać ich pojazd lub nawet prowokować wypadek ich pojazdu. Tak jak w miłości, w wojnie wszystko dozwolone. W najgorszym wypadku zawsze możesz polegać na wsparciu z nieba. Oczywiście mowa o samolotach i helikopterach, które celnym strzałem pomogą tobie utrzymać przewagę nad wrogiem.

Jednym z awansowanych wyzwań będzie uwolnienie jeńców z rąk terrorystów, którzy zafortyfikowali się w ogromnym centrum handlowym. Tutaj będziesz musiał – jeszcze bardziej niż w innych misjach – być uważny i zwrócić uwagę na całe otoczenie. Wykorzystaj każdy obiekt, który tobie pozwoli zdobyć przewagę i uwolnić jeńców z rąk terrorystów. W Tactical Intervention oczekuje ciebie nie tylko ogromny arsenał broni ale i również mnóstwo misji zapierających dech w piersi.