Opis gry Quests of Gallendor

0
207
Rate this post

Jeśli marzy ci się świat pełen przygód i niebezpieczeństw czających się na każdym kroku już teraz podejmij wyzwanie zarezerwowane wyłącznie dla prawdziwych wojowników Gallendoru!

 

Świat Gallendor czeka na ciebie, a w zanadrzu ma misje, o jakich ci się nie śniło. W tej klasycznej grze z gatunku RPG wraz z zaliczaniem kolejnych poziomów i pokonywaniem coraz to trudniejszych przeciwników rozwijasz swojego indywidualnego bohatera. W przeglądarkowej grze Quests of Gallendor czeka na ciebie mnóstwo niebezpiecznych wyzwań, ale za każde z nich zostaniesz sowicie nagrodzony.

Wirtualny świat gry free-2-play Quests of Gallendor oferuje ci nie tylko możliwość nieustannych pojedynków z innymi graczami, których w każdej chwili możesz wyzwać na pojedynek, ale także system ujeżdżalnych wierzchowców. Możesz więc przemierzać mroczne połacie świata Gallendor dosiadając Nosorożca, Konia bojowego, Smoka lub Feniksa. Jeśli chciałbyś zdobyć trochę pieniędzy, za które na wirtualnym rynku możesz dokupić zbroję, broń oraz dodatkowe wyposażenie, będziesz musiał podjąć się pewnych misji i prac. Może to być uspokojenie Wściekłego byka, eskorta karawany poprzez Szepczący Las lub odnalezienie tajemniczego Skarbu Kobolda.

W przeglądarkowej grze Quests of Gallendor możesz założyć również swoje własne bractwo lub też przyłączyć się do już istniejącego bractwa. Jeśli wykażesz się wyjątkowym męstwem w grze, niewykluczone, że twoje imię będzie siało postrach wśród wrogów, a także znajdziesz się w Hali sławy wraz z innymi Wojownikami Gallendoru. U wirtualnego handlarza w grze Quests of Gallendor możesz uzbroić swojego bohatera tak, aby stał się niepokonanym wojownikiem, któremu nie straszne będą wszelkie wyzwania i niebezpieczeństwa czające się w grze za każdym rogiem.

Browserowa gra RPG Quests of Gallendor oferuje ci mnóstwo urozmaiconych misji i wyzwań, dzięki którym będziesz mógł poddać próbie swe wojownicze umiejętności. W fantastycznym świecie Gallendor walczysz przeciwko innym graczom nie tylko o przetrwanie, ale także o sławę i absolutną dominację w krainie Gallendor.