Opis gry goSupermodel

0
360
5/5 - (1 vote)

Jeśli w najnowszych trendach mody orientujesz się lepiej niż w życiu politycznym, a z zamkniętymi oczami potrafisz odróżnić kreacje Chanel od Dior ta gra jest dla ciebie. Zostań supermodelką!

 

Wkrocz do pełnego luksusu i świecidełek wirtualnego swiata goSupermodel. Jeśli od najmłodszgo marzyła ci się kariera supermodelki, tutaj możesz zrealizować swoje marzenia. Tutaj możesz co dzień zakładać inne ubrania z najnowszych kolekcji najlepszych projektantów, jednakże jak w każdej branży także tutaj początki prawdziwej supermodelki nie są najprostsze.

Gre goSupermodel rozpoczynasz od wybrania swojej postaci, która najlepiej będzie odzwierciedlała twoją naturę. Następnie wkraczasz do świata modelek, poznając go od podszewki. Bierzesz więc udział w najróżniejszych konkursach świata zbierając w zamian punkty sławy. Punkty te otrzymujesz za każde osiągnięcie w świecie gry goSupermodel. W grze zarabiasz też wirtualne pieniądze, a następnie możesz wymienić je na różnorodne gadżety dodające ci uroku, jak ubrania czy błyskotki. Czyli to co supermodelki lubią najbardziej, a więc zakupy!

Jeśli chciałabyś założyć własną gazetę, nie ma problemu. W oka mgnieniu staniesz się przedsiebiorczą biznes woman. Możesz również samodzielnie organizować własne pokazy mody i poszerzać grono swoich goPrzyjaciółek. Przeglądarkowa gra goSupermodel daje ci do dyspozycji nieograniczone możliwości zaistnienia w świecie mody i show biznesu.

Jeśli znudzą ci się ciągłe castingi i taneczne show, możesz zregenerować swoje siły biorąc udział w jednej z licznych mini gier w goSupermodel. Samodzielnie bowiem decydujesz jak potoczy się twoja dalsza kariera modelki. Oczywiście najlepszy sposób na zregenerowanie i poprawę nastroju to zakupy. A więc goSupermodel!

Źródło: https://www.tridentina.pl/jakie-sa-historie-o-objawieniach-i-cudach-w-roznych-tradycjach