Opis gry Mechrage

0
249
Rate this post

W dalekiej przyszłości, w której przyjdzie ci żyć, losy twej osady zależą wyłącznie od ciebie. Rozbuduj własne imperium przyszłości i staw czoła wrogom, którzy ośmielą się stanąć na twej drodze.

 

W klasycznej strategii Mechrage będziesz musiał jednocześnie działać na wielu frontach. Grę rozpoczynasz od niewielkiej osady, którą systematycznie przyjdzie ci rozwijać. Wykazać się więc musisz nie tylko zmysłem gospodarczym, ale także skuteczną militarną taktyką.

Przyszłość w Mechrage jest skomputeryzowana. Różnorodne technologie przyszłości będą więc dla ciebie na porządku dziennym. W fazie początkowej pozostajesz w bezpiecznej strefie, ale wszystko do czasu. Po osiągnięciu piątego poziomu będziesz już na tyle obeznany z przyszłością, że staniesz się celem ataków zawistnych przeciwników.

Poprowadź więc własną Mech-Armię. Rozwijaj bazę i nie zapomnij o gromadzeniu niezbędnych do rozwoju surowców, takich jak tytan i złoto. Jeśli będziesz miał wystarczającą ilość surowców, będziesz mógł zbudować własną armię walecznych Mechów, robotów o niesamowitej sile niszczenia.

W swojej bazie będziesz mógł wznosić defensywne i ofensywne fabryki, w których będziesz budował armię swoich walecznych żołnierzy oraz udoskonalał ich umiejętności. Musisz jednak znać każdy krok twoich przeciwników, ale jeśli zbudujesz szpiegowskie trutnie, które dostarczą ci szczegółowych informacji o zamiarach wroga, nie będzie to dla ciebie problemem.

W strategicznej grze przeglądarkowej Mechrage rozwijasz więc swoją osadę przyszłości do rangi niepokonanego imperium, działając jednocześnie na wielu frontach. Rozwój gospodarczy, dbanie o zasoby surowców i rozbudowywanie niepokonanej armii Mechów bedą twoimi codziennymi zadaniami w Mechrage.