Opis gry My Sunny Resort

0
243
Rate this post

Zamieszkaj na ciepłej, słonecznej plaży i sprawdź się jako manager kurortu wypoczynkowego. Fala spragnionych odpoczynku na najwyższym poziomie gości już nadciąga. Rozwiń swój zmysł organizatorski i pokaż, że nikt nie wie lepiej co znaczy słowo „wakacje”.

 

Jeżeli marzy ci się bezstresowa rozgrywka, lubisz wyzwania i, najogólniej mówiąc, miejsca gdzie jest słonecznie – My Sunny Resort może przypaść ci do gustu. Znany dzięki takim symulatorom jak na przykład Wolni Farmerzy, czy Kapi Hospital wydawca Upjers, postanowił tym razem przenieść akcję gry do ciepłych krajów. W przeznaczonej na przeglądarki grze free-to-play, wcielisz się w rolę managera ośrodka wypoczynkowego.

Plaża, błękitna woda, piękne okoliczności przyrody – jednym słowem urlop marzeń, ale nie dla ciebie! W kolorowej gierce My Sunny Resort to ty będziesz osobą odpowiedzialną za to, żeby odwiedzający kurort goście mieli dobre humory i mogli cieszyć się wakacjami idealnymi. Cel jest jeden – sprawić, żeby zarządzane przez ciebie wczasowisko przyciągało coraz większe tłumy zachęconych pozytywnymi recenzjami turystów. Sposobów na wprowadzenie tego ambitnego pomysłu w życie jest jednak tyle, ilu graczy. To od ciebie zależy w jakim kierunku będzie rozwijać się okolica. W atrakcyjnym dla przyjezdnych miejscu powinny znajdować się punkty gastronomiczne, rozrywki i wszystko to, co może sprawić przyjemność podczas rozkoszowania się błogim lenistwem. Zaskocz swoich gości inicjatywą i zorganizuj im przyjemne, a jednocześnie stymulujące otoczenie.

Podczas swojej codziennej, wirtualnej pracy jako manager kurortu w My Sunny Resort będziesz musiał zadbać nawet o te najmniejsze detale. Począwszy od rejestracji letników aż po zaprojektowanie wystroju bungalowów, w których po pełnym wrażeń dniu odpoczną urlopowicze. W branży usługowej nigdy nie ma jednak czasu na nudę. Goście będą nieustannie zadziwiać cię swoją różnorodnością i specyficznymi wymaganiami. Na szczęście w twoich staraniach o zdobywanie uznania dla kurortu będzie wspierać cię oddany i zaradny personel. Może kiedyś uda ci się rozwinąć całą sieć miejsc wypoczynkowych? Żeby zawalczyć o tytuł najlepszego miejsca na wczasy jakie kiedykolwiek widział świat My Sunny Resort, musisz tylko zarejestrować się bezpłatnie na oficjalnej stronie gry.