Opis gry Sigils

0
233
Rate this post

Sigils: Battle for Raios to stworzona z myślą o tabletach gra łącząca w sobie elementy RPG i MOBA. Rekrutuj potężnych czempionów i pomóż im pokonywać kolejne przygody aby ocalić zniszczony świat Raios.

 

Główny cel jaki postawili przed sobą twórcy tego mobilnego MOBA, było skupienie się na rozgrywce, w której główną rolę odgrywa współpraca pomiędzy graczami. Dlatego już od pierwszych walk będziesz mógł połączyć się w drużynę wraz ze swoimi znajomymi, lub nowopoznanymi graczami i ruszyć na spotkanie przygody.

Sigils: Battle for Raios rozpoczynasz z jednym czempionem, ale wraz z kolejnymi przygodami będziesz w stanie odblokować kolejnych. Każdy z 20 dostępnych, posiada inne umiejętności i możliwości dostosowania do takiego stylu gry, jaki lubisz. Wśród nich znajdziesz potężnych obrońców, zabójców i kleryków. Nowe postaci będą dodawane wraz z kolejnymi aktualizacjami gry.

Rozwój twojej postaci odbywa się poprzez zdobywanie kolejnych poziomów doświadczenia, a wraz z nimi odblokowywania kolejnych miejsc na tytułowe sigile. Są to magiczne kamienie o trzech stopniach mocy, które polepszają przeróżne aspekty twojej postaci. Dzięki nim stanie się ona silniejsza, szybsza i bardziej wytrzymała, a jej ciosy i czary staną się jeszcze bardziej potężne. Dzięki odpowiednim kombinacjom sigili będziesz wstanie każdego ze swoich czempionów wzmocnić i dostosować do twojego stylu gry. Połącz się ze swoimi znajomymi w drużynę i razem pokonujcie kolejne przygody i przeciwników przedzierając się przez niebezpieczne krainy Raios, by ostatecznie zmierzyć się z Moth Queen – Królową Ciem. Oprócz walk w trybie przygodowym, wykonując kolejne zadania, zdobywając doświadczenie i ulepszając ekwipunek, będziesz się mógł także zmierzyć z innymi graczami w walkach PvP, za co zdobędziesz należną ci sławę i honor.

Sigils: Battle for Raios zoptymalizowane do użytku na tabletach dostępne jest na urządzenia mobilne z systemem iOS. Po jej zainstalowaniu od razu możesz rzucić się w wir walki w fantastycznym świecie Raios.