Opis gry L.A.W – Living After War

0
195
Rate this post

Po wojnie nuklearnej świat zmienił się w wielkie opustoszałe gruzowisko. Przetrwali nieliczni uciekinierzy, którzy teraz mają szansę poprowadzenia ludzkości do zwycięstwa w walce o przetrwanie.

 

Nieliczny uciekinierzy, którzy opuścili zdewastowaną wojną nuklearną ziemię statkiem 'Tomorrow’ powracają na rodzinną planetę. 200 lat po ich ucieczce pozostali na ziemi ludzie są zmutowaną rasą Nak żyjącą wyłącznie dla natury. Powstałe różnice kulturowe stoją na przeszkodzie odbudowania ziemskiej cywilizacji. Sprawy nie ułatwia krwiożerczy Shamak chcący zamienić ludzi w swoich niewolników.

W grze MMORPG L.A.W – Living After War możesz podjąć się zadania odbudowania zniszczonej ziemskiej cywilizacji i poprowadzić ludzkość do zwycięstwa. W grze client L.A.W – Living After War kierujesz bezpośrednio jednostkami naziemnymi i powietrznymi sterując w ten sposób rozkładem sił i walk między zwaśnionymi frakcjami. Twoim celem jest pokonanie wrogów i zdobycie cennych surowców, dzięki którym będziesz mógł wcielić w życie plan odbudowy ziemskiej cywilizacji.

W grze L.A.W – Living After War cechuje się przełomową strategią real-time oraz wyjątkowo urozmaiconą i rozbudowaną giełdą, na której gracze mogą wymieniać między sobą zasoby surowców naturalnych. W grze czekają na ciebie również pełne wartkiej akcji epickie pojedynki boss battles.

Gra L.A.W – Living After War oferuje ci pasjonujące pojedynki PvP. Możesz również łączyć się z innymi graczami w grupy, by wspólnie skuteczniej zwalczać wrogów. W grze dysponujesz licznymi samolotami oraz środkami transportu, między innymi zdewastowane krajobrazy możesz więc przemierzać czołgiem lub helikopterem. W walce o resztki zasobów surowców naturalnych ocalałych na ziemi wszystkie chwyty są dozwolone.