Arenas of Glory

0
150
Rate this post

Arenas of Glory to kolejna świetna produkcja od firmy Big Point utrzymana w klimacie walk gladiatorów. Tym razem będziemy zmagać się na arenie mając do dyspozycji dużą różnorodność broni i kilki różnych gladiatorów z różnymi specjalnymi umiejętnościami. Na początku do wyboru mamy jednego z trzech wojowników:

  • Versus – posiada 7 podstawowych rodzajów broni. Ekskluzywne bronie to śmiertelny szpon i kij bastarda, natomiast, dodatkowo posiada niespotykaną szybkość i intuicyjną zręczność
  • Magnus – Podobnie jak Versus posiada 7 podstawowych rodzajów broni, ale specjalizuje się w mieczu barbarzyńcy i młocie wściekłości. Posiada niesamowitą wolę walki i odważną obronę.
  • Priscus – podstawowe typy broni jak u poprzedników, lecz specjalnie wyszkolony jest w włóczni Aquila i siekierze półksiężycowej. Jego dodatkową umiejętnością jest ogromna moc i wielka siła.

W grze znajduje się praktyczny tutorial, dzięki któremu mamy okazję poznać podstawy, klawiszologię i sterowanie na arenie. Możemy poruszać się zarówno przy pomocy myszy jaki strzałek, natomiast atakujemy klawiszami ctrl. Specjalne umiejętności możemy aktywować wciskając spację.

Arenas of Glory jest bardzo podobna do innej gry firmy big point, a mianowicie War of Titans. Także i tu mamy do czynienie ze świetną grafiką 3D połączoną z muzyką i odgłosami walki. Wszystko to sprawia, że gra ma naprawdę niesamowity klimat i chce się do niej powracać. Podobnie jak w innych grach tej firmy mamy także do zdobycia Jackpota i prawdziwą gotówkę, co podnosi atrakcyjność tej gry przeglądarkowej.

Jest ona przeznaczona przede wszystkim dla ludzi szukających efektów i świetnej oprawy graficznej. Nie pozwala się ona nudzić, ponieważ mamy możliwość współzawodnictwa z tysiącami innych graczy z całego świata, a także przynależności do jednej z setek gildii.

Plusy gry:

  • Świetna grafika 3D
  • Muzyka i dźwięki podczas gry
  • Dopracowane szczegóły
  • Tysiące graczy z całego świata
  • Możliwość zdobycia Jackpota i wygrania prawdziwej kasy

Minusy gry:

  • Prawie jak klon War of Titans

Adres gry: www.arenasofglory.com

Adres forum: www.pl.board.bigpoint.com/arenasofglory/

Poprzedni artykułAlarm112
Następny artykułBasketball Game
Marcin Adamczyk
Jestem Marcin i od zawsze interesuję się grami komputerowymi, komputerami oraz nowymi technologiami. Tutaj na portalu od kilku lat piszę recenzje, poradniki oraz różne ciekawe artykuły związane z rozrywką.