Opis gry Odlotowe Wieżowce

0
155
Rate this post

Odlotowe Wieżowce to gra przeglądarkowa free-to-play, w której do sukcesu pniesz się piętro po piętrze. Im wyżej – tym lepiej!

 

W strategicznej grze dostępnej na PC, ale również na smartfona i iPhone’a czeka na ciebie wiele zadań związanych ze wznoszeniem kolejnych pięter domu, którego jesteś właścicielem. Co ciekawe, liczba kondygnacji, które mogą stać się częścią infrastruktury wieżowca jest nieograniczona. Możliwość dodawania nowych poziomów uzależniona jest wyłącznie od tego, czy dysponujesz w danym momencie odpowiednimi środkami. Każde piętro to potencjalna szansa na zwiększenie twoich dochodów i rozszerzenie zakresu usług, które są świadczone w budynku. Ty decydujesz, czy na danym poziomie znajdzie się np. Kawiarnia, Pralnia czy Cukiernia. To dobry moment, żeby wspomnieć o dużej odpowiedzialności, którą ponosisz jako właściciel wieżowca. Jako, że nie jest to budynek – widmo, wkrótce po oddaniu go do użytku zaczną pojawiać się pierwsi lokatorzy. Żeby być odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku – musisz udowodnić, że potrafisz zadbać również o nich i nie są dla ciebie tylko imionami w rejestrze.

Osoby, które wprowadzają się do twojego domu płacą ci czynsz, ale potrzebują pracy! Każdy z najemców ma inne wykształcenie– możesz zaproponować mu posadę na stanowisku, które jest akurat wolne na jednym z pięter, a najlepiej również zgodne profilem z jego zdolnościami. Jeżeli wyjdziesz naprzeciw oczekiwaniom lokatorów – będą mieli dobre humory a twój wieżowiec pełnoprawnie będzie można nazwać szczęśliwym i odlotowym! Kiedy wybudujesz już przynajmniej 10 pięter, będziesz mógł dołączyć do miasta. Miasta zrzeszają ze sobą graczy, którzy w ramach pochwały przyjacielskiego, sąsiedzkiego sojuszu mogą być nagradzani dodatkowymi bonusami i punktami doświadczenia.

Specyficznego klimatu zabawie w podstawy ekonomii i zarządzania dodaje do granic minimalistyczna grafika, która wyglądem bezpośrednio nawiązuje do stylu naprawdę starych gier. Co jednak na początku może się wydawać trochę dziwne – później staje się znakiem rozpoznawczym Odlotowych Wieżowców. Marzyła ci się kiedyś kariera wielkiego inwestora? Teraz masz szansę przekonać się jak to jest dołączyć do świata wielkiego biznesu i zarządzać drapaczem chmur.