Opis gry Imperia Online

0
223
Rate this post

Jeśli lubisz pogłówkować nad strategią do obrania w klimatach średniowiecza, nie zwlekaj ani chwili i już teraz podejmij wyzwanie. Zbuduj potężne imperium, wznoś budowle, walcz i zdobywaj.

 

Strategiczną grę przegladarkową Imperia Online rozpoczynasz od wyboru, który zaważy na twoich losach w grze. Musisz bowiem zdecydować się, czy staniesz po stronie Nomadów, czy też przyłączysz się do Imperian. Akcja gry rozgrywa się w średniowieczu, a twoim zadaniem jest rozbudowanie niewielkiego skrawka ogromnego świata do rangi potężnego imperium.

Świat gry Imperia Online nigdy nie śpi w znaczeniu dosłownym. Nawet jeśli nie jesteś zalogowany w grze, twoje imperium cały czas się rozrasta, a produkcja surowców nie ustaje nawet na chwilę. Trzy różne mapy, globalna, imperialna i prowincji dopełniają całości w tej strategicznej grze na przeglądarkę. Swoje imperium rozwijasz wznosząc kolejne budynki, a bezrobotną ludność zatrudniasz do pracy w tartaku lub kopalni. W świecie gry Imperia Online nie wynaleziono jeszcze prochu, a więc ewentualne podoboje w grze musisz przeprowadzić przy użyciu broni białej, katapult i ostrzych strzał.

W grze musisz zdobyć uznanie i respekt twoich sąsiadów. Grę Imperia Online rozpoczynasz od rozwoju swojej niewielkiej prowincji, a możesz posiadać ich aż 25. Zwycięstwo w grze zdobędziesz dzięki wyważonej taktyce opierającej się na zrównoważonej gospodarce, niepokonanej armii zdolnej odeprzeć każdy atak oraz ustawicznemu rozwojowi. Oczywiście nie obędzie się bez krwawych walk, kiedy zechcesz podbić sąsiednie prowincje, musisz więc zatroszczyć się o odpowiednio wytrenowanych żołnierzy.

Zaglądając do tawerny możesz napotkać tam najemnych żołnierzy, których możesz rekrutować do swojej armii. Twoje imperium nie obędzie się jednak bez rozwoju technologicznego, więc w wirtualnym Uniwersytecie gry możesz skupić się na udoskonalaniu swojego imperium, aby zapewnić sobie ostateczne zwycięstwo w grze. W surowym średniowiecznym krajobrazie musisz więc dołożyć wszelkich starań, aby stać się niepokonanym imperatorem w grze przeglądarkowej Imperia Online.