Opis gry Nightbanes – Chronicles of Blood

0
195
Rate this post

Kolekcjonerskie gry karciane cieszą się już od lat wielkim powodzeniem. Komu na dodatek do gustu przypadają stworzenia nocy, tak jak wilkołaki, wampiry lub zombiaki powinien rzucić okiem na następującą grę przeglądarkową.

 

W bezpłatnej grze Nightbanes – Chronicles of Blood tworzysz potężną talię, korzystając z arsenału obejmującego ponad 300 magicznych kart. Istnieją różne rodzaje kart, jedne reprezentują upiorne stworzenia, tak jak ghoule lub demony, inne reprezentują potężne czary oraz zaklęcia a jeszcze inne bronie oraz artefakty. Każda pojedyncza karta posiada swoje zalety i dobrze zagrana wpływa dla ciebie korzystnie na całą rozgrywkę. Tak na przykład, kartami reprezentującymi broń wzmacniasz twoje stworzenia, co pozwoli im na bardziej szkodliwy atak. Stwórz strategicznie korzystną talię, która nie tylko będzie lśniła zgranymi kombinacjami ale i również pozwoli tobie odpowiedzieć bez wahania na każdą zagraną kartę twojego kontrahenta.

Początkowo wybór twoich kart będzie trochę ograniczony. Aby zyskać dostęp do dalszych – a co ważniejsze, do dużo potężniejszych kart – będziesz musiał stawić czoło różnym zadaniom. Czekają ciebie ciekawe misje PvE, których pomyślne zakończenie zostanie wynagrodzone rzadkimi kartami, będącymi prawdziwym wzbogaceniem dla twojej talii. Nowe karty otworzą przed tobą całą gamę nowych strategicznych możliwości. Za pomocą coraz mocniejszej talii będziesz w stanie podbić dalsze tereny mrocznego świata Nightbanes – Chronicles of Blood. Graficzna oprawa darmowego tytułu wspiera całą atmosferę i powinna zadowolić każdego fana grozy i horroru.

O ile udało się tobie zebrać wystarczająco dużo doświadczenia oraz kart, możesz opuścić doliny komputerowych przeciwników i wstąpić na arenę PvP, gdzie czekają na ciebie gracze. PvP jest prawdziwym wyzwaniem, jednocześnie też prawdziwym zbiornikiem rekinów – gdzie komputer może popuścił na litość od zagorzał graczy nie masz co liczyć. Za pomocą potężnej talii oraz dobrze przemyślanej strategii uda się tobie opuścić arenę jako zwycięzca. Gra Nightbanes jest w pełni grywalna poprzez przeglądarkę internetową, nie ma więc potrzeby pobierania żadnego clienta gry.