Pokoje zagadek

0
414
Rate this post

Wybierasz się niedługo do pokoju zagadek, w którym jeszcze nigdy wcześniej nie byłeś. Nie wiesz, czego się możesz po nim spodziewać, więc nie masz też pojęcia, jak powinieneś się w nim zachować. A musisz jedynie trzymać się kilku zasad, które przeważnie obowiązują we wszystkich pokojach tego rodzaju. Są one proste i łatwe do zapamiętania.

Nikt nie da ci całego dnia na rozwiązanie łamigłówek. Dowiesz się zatem na samym początku, w jakim czasie będziesz mógł próbować opuścić odwiedzone Pokoje zagadek. Jeżeli nie uda ci się osiągnąć tego celu w ciągu np. 30 minut, pomieszczenie zostanie zamknięte, a ty pozostaniesz w nim na zawsze.. Oczywiście w końcu organizatorzy rozgrywki wypuszczą cię z niego, jednak wrócisz wtedy do domu nieusatysfakcjonowany. Zmienisz to, powracając jedynie do tego samego escape roomu i ponownie się z nim zmierzając.

Oczywiście w każdym escape roomie panują nieco inne zasady. Dokładnie objaśni ci je regulamin rozgrywki, o jakich musisz spytać twórców pomieszczenia zagadek.