Opis gry Hellbreed

0
225
Rate this post

Już nie raz miałeś okazję stać się wybawicielem fantastycznego świata na krawędzi upadku? Teraz masz kolejną okazję, jednak ta historia jest bardziej mroczna, niż wszystko, co do tej pory widziałeś…

 

Gra przeglądarkowa Hellbreed jest wyjątkowo mroczną grą w stylu Hack’n’Slay, która niewątpliwie dostarczy graczom wielu ekscytujących wrażeń. Niegdyś piękny świat Manjuri został rozbity i panoszy się w nim chaos i zagłada. Do przemierzenia czeka więc ponad 120 zniszczonych krajobrazów, a twój bohater jest jedyną nadzieją dla upadłej krainy na odzyskanie jej pokoju i harmonii. Twoim zadaniem jest połączenie wszystkich pojedynczych krain w jedność, aby zapewnić twojemu narodowi świetlaną przyszłość. Kolejne terytoria musisz uwalniać spod panowania ciemności.

Grę browserową Hellbreed rozpoczynasz od wybrania twojego bohatera. Do wyboru masz trzy kategorie charakterów. Jako Łowczyni władasz biegłe łukiem i strzałą i potrafisz z precyzją zadać cios przeciwnikom nawet z dużej odległości. Wojownik wyposażony jest w ciężką broń, jest jednak mistrzem w swojej klasie i skutecznie pokonuje przeciwnika w walce wręcz. Masz jeszcze do wyboru Tarana, który jest uosobieniem nadludzkiej siły i przemocy. Krainę Hellbreed pokonujesz samodzielnie lub też tworzysz gildie z pozostałymi uczestnikami tej gry na przeglądarkę. Miej się stale na baczności, w ciemności czeka na ciebie przyczajone zło, gotowe by zaatakować w każdej chwili. Staniesz więc nie raz do walki z mrozącymi krew w żyłach potworami i innymi NPC, których to w Hellbreed jest kilkaset.

W Helbreed czeka na ciebie mroczna przygoda, w trakcie której możesz dowolnie rozwijać swojego bohatera, zdobywać cenne przedmioty, które dodatkowo wzmocnią jego siłę rażenia. Możesz też uczyć go nowych umiejętności, które z pewnością przydadzą się przy przemierzaniu pogrążonej w złowrogich ciemnościach krainy, aby przywrócić jej upragniony pokój.