Opis gry Damoria

0
212
Rate this post

Za pomocą miecza i łuku stwórz własne imperium. Dzięki sprytnej strategii oraz zdolności powiększasz swój własny teren. Grasz wraz z tysiącami innych graczy…

 

Akcja gry strategicznej Damoria toczy się w średniowieczu. W tej mistycznej grze przeglądarkowej twoim głównym celem jest stworzenie oraz sukcesywne powiększanie twojego potężnego imperium. Tutaj mierzysz się z innymi graczami i walczysz o władzę nad średniowiecznym światem gry Damoria.

Rozpoczynasz grę posiadając jedynie małe terytorium. Najpierw musisz się zająć gromadzeniem surowców, ponieważ są one potrzebne do dalszej ekspansji twojego imperium. Nie marnuj cennego zapasu surowców i nie poświęcaj go na nieprzydatne rzeczy, bo bez wystarczającej ilości surowców nie możesz zostać mocnym oraz potężnym władcą. Handlując z innymi graczami masz dostęp do wartościowych towarów, o ile dasz im w zamian za to coś z twoich zapasów.

Weź się do pracy i buduj pierwsze ważne budynki. Rozbudowując budynki podwyższasz tym samym ich produktywność. W grze Damoria twój zamek ma szczególnie znaczenie. Jednak inne budynki też są strategicznie ważne.

Każdy gracz walczy o władzę nad tym światem, tak więc nastaw się na emocjonujące oraz straszne bitwy. W miarę potrzeby możesz dołączyć do potężnego sojuszu. Walcząc wraz z innymi graczami masz szansę na wygranie bitwy.

Zwróć również uwagę na obronę twoich ziem. Wrodzy władcy na pewno zauważyli już twoje sławne królestwo i planują przypuścić groźny atak. Pokaż w grze strategicznej Damoria, co potrafisz i wybuduj imponujące królestwo w tym średniowiecznym świecie.