Opis gry Europe 1400

0
164
Rate this post

W średniowiecznej Europie podejmujesz wyzwanie stania się najbardziej wpływową personą na starym kontynencie. Stań się rzemieślnikiem lub kupcem, handluj towarami i knuj przebiegłe intrygi.

 

W darmowej grze na przeglądarkę Europe 1400 wcielasz się w postać przebiegłego łotrzyka, kupca ze smykałką do handlu lub cenionym rzemieślnikiem. Załóż własną dynastię w surowych średniowiecznych klimatach i zawładnij całym kontynentem. Pracuj rzetelnie lub prowadź nielegalne interesy. Uważaj jednak na podejrzane intrygi, nie daj się złapać w sidła spisku.

Twoim głównym celem w przeglądarkowej strategii Europe 1400 jest oczywiście jak najszybsze wzbogacenie się. Cenne złoto możesz zarabiać na różne sposoby, w zależności od tego, w jaką postać się wcielisz. Będziesz miał więc do dyspozycji zarówno uczciwą drogę handlu lub rzemieślnictwa, jak i bardziej szemraną działaność łotrzyka. Im większe zgromadzisz bogactwo, tym większy będzie zakres twoich wpływów oraz możliwości.

Twoje zasoby w grze pojawiają się poprzez ich kupno. Możesz uzyskiwać je również z własnych plonów. Zdobyte surowce przetwarzasz następnie na gotowe produkty, lub półprodukty, a te następnie możesz z zyskiem sprzedać na wirtualnym targu gry online Europe 1400. Będziesz musiał również zatrudniać pracowników, bowiem wraz z rozwojem twojej działalności w grze, na twoje barki spadnie coraz więcej obowiązków, które będziesz musiał wypełnić. Ponadto pracownicy zwiększają tępo produkcji twoich cennych zasobów. Uważaj oczywiście na żądnych zagarnięcia twego majątku złodziejaszków oraz podstępną konkurencję.

W grze Europe 1400 możesz również pełnić różne funkcje w średniowiecznym świecie, musisz się jednak o każde stanowisko ubiegać z nadzieją, że to właśnie twoja kandydatura zostanie przyjęta. Każda funkcja w społeczności gry, jak na przykład stanie się mentorem, wiąże się z dodatkowymi obowiązkami, ale jednocześnie możesz korzystać z licznych profitów i praw. Możesz na przykład zmieniać prawo lub ceny surowców na rynku.