Opis gry Dino Storm

0
159
Rate this post

A gdyby tak połączyć Jurassic Park z nieustraszonym Strażnikiem Texasu? Chuck Norris dosiadający dinozaura może wzbudzałby salwy śmiechu, ale w DinoVille taki obrazek to chleb powszedni.

 

DinoVille było swego czasu harmonijnym i spokojnym miasteczkiem, zanim pojawiły się w nim zgraja rzezimieszków. Kradzież i chaos były na porządku dziennym, a zastraszeni mieszkańcy bali się wyhylać z własnych domów. Dlatego też szeryf DinoVille powołał do życia formację strażników, którzy ujeżdzając dinozaury i dysponując imponujacą bronią mają za zadanie przywrócić miasteczku jego dawną świetność. Chcesz stać się jednym z nich?

W przeglądarkowej grze 3D Dino Storm trenujesz dinozaury, które stanowią nieodłączny element miasta. Nie zawsze są jednak posłuszne, będziesz więc potrzebował nie lada umiejętności, aby je poskromić. Możesz jednak wyposażać je wedle własnego uznania, abyś mógł skutecznie rozprawiać się ze złoczyńcami grasującymi w DinoVille. Pokaż więc na co cię stać wcielając się w nieustraszonego strażnika i wypędź zło z miasteczka.

Wraz z innymi graczami gry browserowej Dino Storm wspierasz szeryfa miasta. Wygrasz, jeśli twój dinozaur bedzie odpowiednio wyposażony. Ale wyposażenie to nie wszystko, musisz też wykazać się nie lada sprytem i dobrze opracowaną strategią walki, gdyż zło nigdy nie śpi. Musisz się więc stale mieć na baczności.