Opis gry Archlord 2

0
229
Rate this post

Czeka na ciebie średniowieczny świat fantasy, w którym trwa nie kończąca się wojna między ludźmi i bogami. Na polu bitwy nikt nie da tobie odpocząć…

 

Podobnie jak już w poprzedniku tej gry, w Archlord, znajdziesz się w fikcyjnym świecie. Twoją przygodę rozpoczynasz jako dzielny bohater stawiający czoła urozmaiconym wyzwaniom i niebezpieczeństwom. Krok za krokiem ulepszasz nie tylko umiejętności twojego wojownika, ale i też jego uzbrojenie. Najpierw pieszo, później na wierzchowcu, odkrywasz wszystkie zakątki świata i bronisz się przed każdym wrogiem. Za każdą walkę otrzymujesz nagrodę, zgarniasz dodatkowe punkty doświadczenia i ulepszasz umiejętności twojego bohatera. W dalszym trakcie gry odblokowujesz coraz trudniejsze zadania, które następnie podarują tobie ciekawsze i cenniejsze nagrody.

Archlord 2 jest grą gatunku MMORPG. To znaczy, że w świecie gry nie jesteś sam w drodze, co więcej zapoznasz się z graczami z całego świata. Wraz z innymi bohaterami gry Archlord 2 odkrywasz obszerne strefy, wkraczasz na pola bitewne i przeżywasz urozmaicone przygody pełne akcji. Za pomocą zaprzyjaźnionych graczy odważysz się nawet wejść do szczególnie mrocznych dungeonów. Leczenie i wzajemne wsparcie należą do twojej codzienności w tej darmowej grze do pobrania.

Charakterystycznym elementen gry Archlord 2 są ostre walki pomiędzy różnymi grupami graczy. Dziesiątki pól bitewnych, na których sojusze rozstrzygają o zwycięstwie, stoją do twojego wyboru. Każdy przedstawiciel sojuszu przyczynia się do zwycięstwa oraz przewagi na wirtualnych polach bitwy gry Archlord 2. Prędzej czy później zostaniesz wynagrodzony tytułem Archlorda, który wskazuje na to, że jesteś najpotężniejszym władcą tego świata.

Wydawcą gry Archlord 2 jest firma Webzen (Age of Wulin, Allods Online). Tytuł free-to-play dostępny jest w angielskiej, niemieckiej i francuskiej wersji językowej.