Opis gry Onlinetennis

0
241
Rate this post

Jeśli uważasz, że Roger Federer nie wie jak trzymać rakietkę i właściwie to chyba pomylił dyscypliny, masz właśnie okazję pokazać, że tenis to twoje drugie imię. Stań się profesjonalnym tenisistą!

 

W grze przeglądarkowej Onlintennis wcielasz się w postać profesjonalnego tenisisty. Dowolnie ustawiasz swój plan treningowy i dostosowujesz taktykę do przeciwników, z którymi przyjdzie ci się zmierzyć na korcie. Nie możesz zapominać, że każdy z nich ma ten sam cel, czyli zwycięstwo i najwyższa pozycja w rankingu Onlinetennis. Monitoruj więc na bieżąco swoje postępy, zaglądaj do kalendarza, żeby nie przegać żadnego ważnego terminu.

Potrzebujesz także wykwalifikowanego sztabu trenerskiego. Odpowiednich trenerów znajdziesz na rynku, zanim jednak jednego z nich zatrudnisz, zapoznaj się dokładnie z ich umiejętnościami. Jako własny szef sam decydujesz, jaką obierzesz taktykę, zarówno przy grze w singla jak i w debla. Zespół rekrutujesz wysyłając zaproszenia do graczy, aby przystąpili do gry z tobą. Jeśli chcesz zwyciężać na korcie musisz zadbać o właściwe wyposażenie. Do wyboru masz ekwipunek najwyższej jakości wielu znanych firm, one dostarczą ci rakietek i butów z najwyższej półki. Aby sobie na nie pozwolić potrzebujesz oczywiście sponsorów. Tych również możesz wyszukać, oraz wynegocjować z nimi najkorzystniejsze kontrakty.

W grze borwserowej Onlintennis masz wpływ na wiele dziedzin twojej tenisowej kariery, między innymi także, na jakiej nawierzchni będziesz grał lub też jaki hymn będzie odgrywany przy wejściu na twój profil. Twoje umiejętności: serwis, kondycję, precyzję uderzenia, forehand lub backhand-wolej trenuj więc codziennie, aby ciągle zwiększać ich wartości.

Tylko odpowiednio dobrane treningi i umiejętnie przemyślana taktyka sprawi, że na korcie będziesz niepokonany. Chwytaj więc rakietkę i pędź na trening! Czekają ekscytujące starcia na korcie.